کد خبر:10378
پ

نحوه نوشتن بیو طولانی در اینستاگرام

آموزش نوشتن بیو طولانی در اینستاگرام همانطور که میدانید در بیوی اینستاگرام بیشتر از ۱۵۰ کاراکتر نمیشود نوشت اما شاید دیده اید که برخی ها در بیوی اینستاگرام خود متن های طولانی دارند. اینستاگرام بستر مناسبی برای ارتباط با مشتریان جدید و تقویت برند شماست. با این وجود محدودیت هایی وجود دارد که از منظر […]

آموزش نوشتن بیو طولانی در اینستاگرام

همانطور که میدانید در بیوی اینستاگرام بیشتر از ۱۵۰ کاراکتر نمیشود نوشت اما شاید دیده اید که برخی ها در بیوی اینستاگرام خود متن های طولانی دارند.

اینستاگرام بستر مناسبی برای ارتباط با مشتریان جدید و تقویت برند شماست. با این وجود محدودیت هایی وجود دارد که از منظر بازاریابی یک کابوس است. یکی از این محدودیت ها محدودیت شخصیت بیو در اینستاگرام است.

 

محدودیت کاراکترها می توانند مشکلات واقعی برای مارک ها و مشاغل ایجاد کنند زیرا جمع بندی تجارت شما و ایجاد انگیزه برای دنبال کنندگان خود فقط با ۱۵۰ حرف بسیار دشوار است. اما ، مانند اکثر موارد ، چند گزینه وجود دارد که می توانید آزمایش کنید تا بتوانید از حد مجاز عبور کنید.

 

در این مقاله ، ما به شما ترفندهایی در مورد چگونگی افزایش بیوگرافی اینستاگرام خود با بیش از ۱۵۰ کاراکتر خواهیم داد.

 

محدودیت بیوگرافی اینستاگرام چیست؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، محدودیت ۱۵۰ کاراکتر است. با این حال ، این بدان معنا نیست که شما می توانید دقیقاً از ۱۵۰ حرف در بیوگرافی اینستاگرام خود استفاده کنید ، در واقع بسیار پیچیده تر از آن است. بیایید نگاهی بیندازیم که دقیقاً Instagram چگونه حد بیو را محاسبه می کند.

 

وقتی اینستاگرام کاراکترهای شما را می شمارد ، چیزی فراتر از میزان استفاده از حروف را ثبت می کند. “کاراکتر” در واقع به همه چیز از جمله علائم نگارشی ، اعداد و مهمتر از همه ، شکلک ها اشاره دارد!

 

شکلک ها در بایوس اینستاگرام بسیار زیبا به نظر می رسند ، اما فضای بیشتری نسبت به آنچه تصور می کنید اشغال می کنند. همه شکلک ها حداقل معادل ۲ حرف هستند اما برخی از آنها می توانند معادل ۳ کاراکتر باشند.

 

longbio instagram02 2 - نحوه نوشتن بیو طولانی در اینستاگرام

بیو طولانی در اینستاگرام

 

کاهش شکلک ها فقط یکی از روش های به حداکثر رساندن ۱۵۰ حرف شماست ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

به خواندن ادامه دهید تا بفهمید چگونه اینستاگرام خود را طولانی تر می کنیم!

 

چگونه بیوگرافی اینستاگرام خود را بیش از ۱۵۰ نویسه ایجاد کنیم

واقعیت این است که هیچ راهی رسمی برای افزایش یا عبور از محدودیت بیوگرافی Instagram وجود ندارد. با این حال ، راه حل هایی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بدون اینکه از حد مجاز فراتر بروید ، پیام برند خود را انتقال دهید.

 

بیشتر بخوانید :   دانلود فیلترشکن قوی برای اینستاگرام + رایگان

• لینکی به بیوگرافی خود اضافه کنید

اگر می خواهید فالوئرهای شما از بیوگرافی شما درباره کسب و کار شما بیشتر بدانند ، ساده ترین راه برای این کار افزودن لینک به بیوگرافی شماست. این لینک باید فالوئرهای شما را به یک صفحه بیو گسترده تر مانند ” درباره ما ” یا “داستان ما” هدایت کند.

 

 

• از پست ها استفاده کنید

اگرچه اینستاگرام از نظر تعداد کاراکتر بیوگرافی محدودیت دارد ، اما در پست ها حد بسیار بالاتری وجود دارد. در هر پست ، می توانید از ۲۲۰۰ نویسه استفاده کنید و می توانید از این فضا برای کمک به فالوئرهای خود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نام تجاری خود و هدایت آنها به سمت بیوگرافی استفاده کنید.

 

برخی از اینفلوئنسرها به طور مرتب بیوگرافی خود را به روز می کنند و با استفاده از پست ها افراد را به سمت آن هدایت می کنند. این یک روش موثر است ، اما به روزرسانی بیو به طور منظم ممکن است زمانبر باشد.

 

• از هایلایت های استوری استفاده کنید

یک راه عالی دیگر برای “گسترش” بیوگرافی خود استفاده از هایلایت استوری است. موارد هایلایت استوری نسخه آرشیو شده از استوریهای ۲۴ ساعته است که شما ارسال می کنید. شما بر اینکه چه استوریهایی را بایگانی می کنید کنترل کاملی دارید و حتی می توانید آنها را به دسته هایی تفکیک کنید تا مرور آنها آسان شود.

 

longbio instagram02 3 - نحوه نوشتن بیو طولانی در اینستاگرام

 نوشتن متن طولانی در بیو اینستاگرام

 

هایلایت های استوری مستقیماً در زیر بیوگرافی شما نشان داده می شوند و می توانند شامل لینکهایی به نشانی اینترنتی خارجی باشند. بسیاری از شرکت ها از هایلایت های استوری برای دسترسی سریع فالوئرهای خود به صفحات محصول و اطلاعات برند استفاده می کنند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام