کد خبر:11107
پ

توئیتر خدمات ویرایش هر توئیت را برای مشتریان پولی فعال کرد

به گزارش اینستاگرام فا، کاربران توئیتر مدتهاست خواستار فعال شدن قابلیت ویرایش توییت‌های خود پس از انتشار هستند تا بتوانند خطاهایی مانند اشتباهات تایپی را رفع کنند. این درخواست‌ها منجر به شوخی‌های آنلاینی هم شده؛ مانند اینکه توئیتر ترجیح می‌دهد هر محصول دیگری مانند خبرنامه را در اختیار کاربران خود قرار دهد، اما قابلیت ویرایش […]


4256676 - توئیتر خدمات ویرایش هر توئیت را برای مشتریان پولی فعال کرد

به گزارش اینستاگرام فا، کاربران توئیتر مدتهاست خواستار فعال شدن قابلیت ویرایش توییت‌های خود پس از انتشار هستند تا بتوانند خطاهایی مانند اشتباهات تایپی را رفع کنند.

این درخواست‌ها منجر به شوخی‌های آنلاینی هم شده؛ مانند اینکه توئیتر ترجیح می‌دهد هر محصول دیگری مانند خبرنامه را در اختیار کاربران خود قرار دهد، اما قابلیت ویرایش توئیت ها را فعال نکند.

توئیتر در یک پست وبلاگی اعلام کرد مشترکانی که ماهانه ۴.۹۹ دلار برای استفاده از خدمات توئیتر بلو پرداخت می‌کنند به زودی می‌توانند توئیت های خود را در عرض ۳۰ دقیقه پس از انتشار «چند بار» ویرایش کنند.

بیشتر بخوانید :   ۳ محصول کاربردی فناوری‌های دیجیتال نونمایی شد

تقریباً همه شبکه‌های اجتماعی دیگر، از جمله فیس‌بوک و اینستاگرام، ردیت و پینترست، سال‌هاست به کاربران امکان ویرایش پست‌ها را می‌دهند. اما توئیتر در این زمینه مقاومت عجیبی از خود نشان می‌دهد.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام