کد خبر:11485
پ

جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات

به گزارش مهر به نقل از وزارت ارتباطات، بر اساس اعلام معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات نخستین مرحله فراخوان (سالجاری) نیروهای امریه وزارت ارتباطات از ۲ مهر آغاز و تا ۸ صبح نهم مهرماه سال جاری ادامه می یابد. در این مرحله از جذب نیروی امریه، با توجه به نیازمندی های […]


1664173188 776 2523228 - جذب نیروی امریه سربازی در وزارت ارتباطات

به گزارش مهر به نقل از وزارت ارتباطات، بر اساس اعلام معاونت توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزارت ارتباطات نخستین مرحله فراخوان (سالجاری) نیروهای امریه وزارت ارتباطات از ۲ مهر آغاز و تا ۸ صبح نهم مهرماه سال جاری ادامه می یابد.

در این مرحله از جذب نیروی امریه، با توجه به نیازمندی های پرسنلی ستاد و دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات، نیروهایی با تحصیلات کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های تحصیلی رایانه – فناوری اطلاعات – امنیت فضای سایبری – گرافیک – الکترونیک – برق –مخابرات – حسابداری -اقتصاد – آمار – صنایع – مکانیک – مدیریت – نقشه برداری و حقوق در سطح تهران و مراکز استان ها و بشکل بومی، قابلیّت جذب دارند.

بیشتر بخوانید :   مدل بومی ارزیابی شهرهای هوشمند ایران تدوین شد

متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به سامانه امریه سربازی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس اینترنتی amrieh.ict.gov.ir مراجعه و در صورت واجد شرایط ‌بودن، نسبت به ثبت‌نام در سامانه مذکور اقدام کنند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام