کد خبر:11547
پ

مدیران سابق ای بی به علت تهدید و توهین به دو خبرنگار محکوم شدند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از یاهونیوز، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد این مدیران به همراه پنج کارمند سابق ای بی، برای ترساندن دیوید و اینا اشتاینر ناشران این خبرنامه با یکدیگر همکاری کردند. علت این خصومت آن بود که این دو نفر مقاله‌ای را در خبرنامه خود در مورد شکایت ای بی از […]


4295111 - مدیران سابق ای بی به علت تهدید و توهین به دو خبرنگار محکوم شدند

به گزارش اینستاگرام فا به نقل از یاهونیوز، وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد این مدیران به همراه پنج کارمند سابق ای بی، برای ترساندن دیوید و اینا اشتاینر ناشران این خبرنامه با یکدیگر همکاری کردند.

علت این خصومت آن بود که این دو نفر مقاله‌ای را در خبرنامه خود در مورد شکایت ای بی از آمازون متشر کردند. ای بی در این شکایت آمازون را متهم به استفاده از روش‌های غیرقانونی برای قاپیدن فروشندگان خود کرده بود. دیوید اشتاینر گفت: افرادی که در آزار و اذیت آنها نقش داشتند زندگی آنها را به “جهنم زنده” تبدیل کردند.

جیمز باگ، مدیر ارشد سابق ایمنی و امنیت ای بی به پنج سال زندان و پرداخت جریمه ۴۰۰۰۰ دلاری محکوم شد. در همین حال، دیوید هارویل، مدیر سابق تاب آوری جهانی ای بی و آخرین فرد در این پرونده که به گناه خود اعتراف کرد، به دو سال زندان و پرداخت ۲۰۰۰۰ دلار جریمه محکوم شد.

بیشتر بخوانید :   آغاز تحقیقات تازه اتحادیه اروپا درباره انحصارطلبی مایکروسافت

به گفته وزارت دادگستری، این گروه بسته‌های پستی نامناسبی را به خانه این زوج ارسال کرده بودند، از جمله “کتابی در مورد زنده ماندن پس از مرگ همسر، ماسک خوک خونین، عروسک جنین یک خوک، تاج گل جنازه و حشرات زنده”. مقامات وزارت دادگستری همچنین گفتند که باگ، هارویل و یکی دیگر از کارکنان ای بی شخصاً خانه این زوج را تحت نظر داشتند و قصد داشتند یک ردیاب جی پی اس را به خودروی آنها وصل کنند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام