کد خبر:12633
پ

راه اندازی کسب و کار تولید زغال فشرده

به گزارش بازرگانی اینستاگرام فا، بخش عظیمی از اقتصاد به تولیدات آن کشور وابسته است و یکی از پردرآمد ترین مشاغل چه در داخل کشور و چه در خارج کشور هم تولید است، خط تولید زغال فشرده یکی از صنایع تولیدی است که مواد اولیه لازم برای تولید این محصول فقط و فقط مواد بازیافتی […]

به گزارش بازرگانی اینستاگرام فا، بخش عظیمی از اقتصاد به تولیدات آن کشور وابسته است و یکی از پردرآمد ترین مشاغل چه در داخل کشور و چه در خارج کشور هم تولید است، خط تولید زغال فشرده یکی از صنایع تولیدی است که مواد اولیه لازم برای تولید این محصول فقط و فقط مواد بازیافتی و ضایعات است.

حتماً تا به حال شنیدید که مشاغلی که با ضایعات سر و کار دارند جزو مشاغل پررونق محسوب می‌شوند. کسب و کار زغال فشرده یا زغال چینی هم از این قاعده مستثنی نیست. در واقع برای تولید این محصول یعنی زغال فشرده از موادی مثل خاک اره، خاک زغال و پوست گردو استفاده می‌شود که همه این مواد هم به آسانی قابل تهیه است و هم قیمت بسیار مناسبی دارند.

پتانسیل درآمدزایی و صادرات

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این کسب و کار وجود بازار فروش بسیار گسترده داخل کشور است، این پتانسیل درآمدزایی فقط به داخل کشور محدود نمی‌شود، کشورهای همسایه ما مثل ترکیه، عراق، عربستان، پاکستان و … همگی از مصرف کننده‌های این نوع زغال هستند. پس در نتیجه بحث صادرات زغال فشرده هم در این میان خودش را به خوبی نشان می‌دهد.

حفاظت از محیط زیست

هرچقدر به سمت استفاده بیشتر از این نوع زغال برویم همان قدر هم استفاده از زغال‌های سنتی یعنی همان زغال‌هایی که برای تولیدشان مستقیماً از درختان استفاده می‌شود نیز کمتر خواهد شد. به عبارتی برای تولید زغال فشرده یا چینی هیچگونه درختی قطع نمی‌شود و به هیچ عنوان محیط جنگل در خطر نیست. به این دلیل که مواد لازم تولید این محصول همگی مواد بازیافتی است که در صورت استفاده نکردن از این نوع مواد همگی دور ریخته می‌شوند.

4301953 - راه اندازی کسب و کار تولید زغال فشرده

دستگاه زغال فشرده یا دستگاه زغال چینی

اولاً باید بگوییم که هردوی این زغال‌ها یکی هستند، یعنی زغال فشرده را با اسم زغال چینِی یا زغال پرسی هم می‌شناسند. در مرحله بعد به بحث چگونگی ورود به بازار تولید این محصول و راه اندازی خط تولید زغال فشرده می رسیم.

مهم‌ترین چیزی که برای تولید زغال نیاز دارید تهیه دستگاه زغال فشردهاست. دستگاه زغال فشرده درواقع متشکل از تعدادی دستگاه که وظیفه الک کردن مواد اولیه، خشک کردن مواد، فشرده سازی و در نهایت پخت بریکت و آماده سازی محصول نهایی یعنی زغال فشرده را دارند. شما می‌توانید برای مشاهده و کسب اطلاعات درباره این دستگاه آلات به وبسایت شرکت ابرزغال مراجعه و اطلاعات تکمیلی را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید :   تورم آلمان در بالاترین رقم پس از اتحاد آلمان‌های شرقی و غربی

سرمایه‌ای مناسب برای شروع تولید

حتماً می‌دانید برای شروع هر کسب و کاری به سرمایه نیاز داریم و شروع هیچ شغلی مخصوصاً مشاغل تولیدی بدون داشتن سرمایه امکان پذیر نیست، اما مساله قابل توجه اینجاست که شاید از طریق دوستان و اطرافیان خود شنیده باشید که برای راه اندازی یک خط تولید یا یک کارخانه تولیدی به سرمایه بزرگی نیاز است و یکی از دلایل اصلی دلسردی اکثر ما از شروع همچین کسب و کاری نبود سرمایه یا مقدار کم آن است. اما این قضیه راجع به راه اندازی خط تولید زغال فشرده متفاوت است، راه اندازی این خط تولید یکی از کمترین مقدار سرمایه‌ها را نیاز دارد.

آموزش تولید زغال فشرده و فروش آن

نباید از این نکته غافل شویم که رایج‌ترین دلیل شکست افراد در هر کسب و کاری عدم آموزش صحیح و نداشتن اطلاعات کافی و لازم در آن زمینه است. در هر شغلی بازنده و برنده داریم، ارزنده ترین تفاوتی که این دو قشر دارند داشتن علم کار و آموزش درستی است که در اثر تجربه و آزمون و خطا و یا توسط راه سریع‌تری مثل آموزش از یک متخصص به دست آوردند. شرکت ابر زغال بیشتر از ۱۰ سال است که خود یکی از تولیدکننده‌های برتر این محصول بوده و با تمام چالش‌ها و مشکلات احتمالی مسیر تولید آشناست.

4301952 - راه اندازی کسب و کار تولید زغال فشرده

در راستای حمایت از کارآفرینان جدید این شرکت تعدادی خدمات ارزشمندی را ارائه می‌دهد:

یک ماه آموزش رایگان تولید

تأمین مواد اولیه لازم به صورت رایگان

خرید محصول تولیدی توسط خود شرکت

این خدمات به هیچ وجه جنبه شعاری ندارند و همگی داخل قراردادها به صورت کتبی قید می‌شوند، دیگر هیچ دغدغه‌ای برای ورود به دنیای کارآفرینی و تولیدکنندگی باقی نمی‌ماند و مسیر تولید هموارتر از همیشه خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ابر زغال مراجعه کنید و برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: ۳۳۲۵۱۹۸۷-۰۴۵ / ۳۳۲۵۱۹۸۶-۰۴۵

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و اینستاگرام فا در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام