کد خبر:12642
پ

سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی باعث پیشرفت یک دهه‌ای استان شد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا نوری صبح سه شنبه در آئین گرامیداشت سالروز سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی، که در مصلی امام خمینی بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: به تعبیر رهبر انقلاب مردم خراسان شمالی غیور، سرزنده، مهمان نواز و شجاع هستند. امام جمعه بجنورد ادامه داد: این مردم در فشارها و […]


3810742 - سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی باعث پیشرفت یک دهه‌ای استان شد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا نوری صبح سه شنبه در آئین گرامیداشت سالروز سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی، که در مصلی امام خمینی بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: به تعبیر رهبر انقلاب مردم خراسان شمالی غیور، سرزنده، مهمان نواز و شجاع هستند.

امام جمعه بجنورد ادامه داد: این مردم در فشارها و تحریم‌ها هیچ گاه نظام را فراموش نکردند و نشان دادند امت رسول الله هستند.

وی با اشاره به برنامه ریزی گسترده دشمن برای نابودی نظام، افزود: ایجاد اختلاف هدف ابتدایی دشمن بوده اما هر بار با حضور مقام معظم رهبری در صحنه و روشنگری ایشان، فتنه‌ها از بین رفت.

بیشتر بخوانید :   اخذ مجوز ماده ۲۳ برای پروژه چهار خطه کردن مسیر ایوان-اسلام آباد

حجت الاسلام نوری با اشاره به توطئه‌های اخیر دشمن، گفت: دشمن خواست کشور را چند تکه کند اما رهبری با بیان حقایق و روشنگری، نقشه فتنه گران را از بین برد.

امام جمعه بجنورد به دستاوردهای سفر رهبر انقلاب به استان اشاره داشت و گفت: اگر سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی نبود، این استان یک دهه عقب می‌ماند.

وی در انتها گفت: بیگانگان خواستند نظام را ناامن کنند اما نیروهای انتظامی و بسیج اجازه چنین کاری را ندادند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام