کد خبر:12663
پ

مسابقه اسب سواری در تربت جام برگزار شد

مهدی عرفانیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به مناسبت هفته بزرگداشت فراجا و هفته وحدت مسابقه سوارکاری با حضور علاقه مندان به این رشته در محل آموزشگاه فنی و حرفه ای آذرخش جام در تربت جام برگزار شد. رئیس هیأت سوارکاری تربت جام افزود: این دوره از مسابقات در سه بخش یورقه (سرعتی […]


IMG12565801 - مسابقه اسب سواری در تربت جام برگزار شد

مهدی عرفانیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به مناسبت هفته بزرگداشت فراجا و هفته وحدت مسابقه سوارکاری با حضور علاقه مندان به این رشته در محل آموزشگاه فنی و حرفه ای آذرخش جام در تربت جام برگزار شد.

رئیس هیأت سوارکاری تربت جام افزود: این دوره از مسابقات در سه بخش یورقه (سرعتی و قدرتی) و کورس به مسافت ۱۲۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ متر برگزار شد.

وی ضمن تشکر از همراهی شاهرخ صفری مدیر باشگاه سوارکاری در برگزاری این دوره از مسابقات بیان کرد: در بخش یورقه یوسفعلی مقصودپور با اسب پرنده مقام اول، طاها جمشیدی با اسب شاهین مقام دوم و حسن فرهادی با اسب کهر مقام سوم را کسب کردند.

بیشتر بخوانید :   نماهنگ «لحظه صعود» برای تیم ملی فوتبال منتشر شد

عرفانیان ادامه داد: در بخش کورس چابک سوار سجاد شادیان با اسب هیرو استار مقام اول، مهدی رجبی با اسب کیان مقام دوم و عادل عرفانیان با اسب سناتور مقام سوم را کسب کردند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام