کد خبر:12869
پ

طی سال ۲۰۱۹ بیش از ۴۲۰۰ نفر در زندان‌های آمریکا کشته شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد رضا نقدی صبح سه شنبه در آئین گرامیداشت سالروز سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی، که در مصلی امام خمینی بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: زیربنای اصلی امنیت وحدت است لذا قدرت، عزت و افتخار در گرو وحدت است و این جزو توصیه‌های قرآن کریم محسوب می‌شود. معاون هماهنگ […]


4253649 - طی سال ۲۰۱۹ بیش از ۴۲۰۰ نفر در زندان‌های آمریکا کشته شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد رضا نقدی صبح سه شنبه در آئین گرامیداشت سالروز سفر رهبر انقلاب به خراسان شمالی، که در مصلی امام خمینی بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: زیربنای اصلی امنیت وحدت است لذا قدرت، عزت و افتخار در گرو وحدت است و این جزو توصیه‌های قرآن کریم محسوب می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه با توصیف برخی جنایات رهبران کشورهای غربی، گفت: در یک کشور ۱۳ زن خانم به خاطر تعرض از رئیس جمهور شکایت کردند و دیگر رئیس جمهور کشور پرونده قاچاق و قتل دارد.

وی افزود: اما رهبر ایران فردی پاک دست، زاهد و مدبر است که داشتن این رهبر یک لطف بزرگ برای ما محسوب می‌شود.

سردار نقدی به تشریح مسیر انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: از ابتدای انقلاب همه قدرت‌ها آمدند تا انقلاب را شکست دهند و هیچ قدرتی در این زورآزمایی غایب نبود اما با صبر و استقامت این ملت، شکست خوردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه تصریح کرد: در جنگ تحمیلی تانک و هواپیما آسیب دیده دشمن با تانک و هواپیمای مدرن تر جایگزین می‌شد در حالی که ما حتی سیم خاردار نیز نداشتیم اما ملت سربلند شد.

وی افزود: دستاوردهای پس از جنگ کمتر از خود جنگ نبوده زیرا هر یک از توطئه‌های دشمن به تنهایی می‌توانست یک کشور را نابود کند اما ملت ما ایستاد.

سردار نقدی بیان داشت: مؤلفه‌های قدرت نظام طی این چهار دهه رو به رشد بوده اما دشمن رو به افول رفته است که این موارد را خود دشمنان اعلام کرده اند.

بیشتر بخوانید :   سند رسمی مالکیت جزایر «خارگ» و «خارگو» به نام دولت صادر شد

وی افزود: پیشرفت‌های کشور در سخت‌ترین شرایط رقم خورده است.

نقدی گفت: انقلاب اسلامی بشریت را از حلقوم آمریکا بیرون کشید و طبیعی است که اکنون دشمن قدرت و عظمت ایران را قبول نکند.

معاون هماهنگ کننده سپاه خاطرنشان کرد: دشمنان زمانی پست سر عقایدی پنهان شده بودند اما اکنون هیچ ایدئولوژی ندارند لذا به آشوبگران متوسل شدند تا فقط تخریب کرده و فیلم بگیرند و برای رسانه‌های خارجی بنویسند.

وی افزود: دنیا به جمهوری اسلامی اقبال پیدا کرده است و دشمن از این موضوع وحشت دارد لذا به تصاویر آشوبگران احتیاج دارد تا به مردم دنیا بگویند ایران پیشرفت نکرده است.

سردار نقدی گفت: این کشورها برای فوت یک خانم عزای عمومی جهانی اعلام می‌کنند و رهبران آنها بیانیه می‌دهند؛ شما از چه حرف می زنید؟ شما در همین خاورمیانه چند نفر را کشتید؟ حالا از حقوق بشر حرف می زنید؟

وی در ادامه به آمار منتشر شده در سایت ان بی سی استناد کرد و گفت: طبق آمار این سایت رسمی، هیأت دادگستری آمریکا اعلام کرد در سال ۲۰۱۹ بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ نفر در زندان‌های آمریکا کشته شده و ۹۰۰ نفر مفقوده شده اند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام