کد خبر:12890
پ

مشکلات اجاره خودرو بدون راننده

به گزارش بازرگانی اینستاگرام فا، همانطور که می‌دانید، یکی از بهترین و به صرفه ترین اقدامات مردم در حین سفر و انجام کارهای اداری وشخصی، اجاره خودرو است. این کرایه خودرو مشکلاتی نیز به همراه دارد. بسیاری از مردم برای سفرها و انجام کارهای روزانه شخصی و یا اداری خود، از اجاره خودرو بدون راننده […]

به گزارش بازرگانی اینستاگرام فا، همانطور که می‌دانید، یکی از بهترین و به صرفه ترین اقدامات مردم در حین سفر و انجام کارهای اداری وشخصی، اجاره خودرو است. این کرایه خودرو مشکلاتی نیز به همراه دارد.

بسیاری از مردم برای سفرها و انجام کارهای روزانه شخصی و یا اداری خود، از اجاره خودرو بدون راننده استفاده می‌کنند. اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده، مزایا و معایبی را نیز به همراه دارد. شما می‌توانید قبل از کرایه خودرو به صورت بدون راننده، با مشکلات و راه حل های حل این مشکلات آشنا شده تا در حین سفر خود دچار مشکل نشوید.

اجاره خودرو به صورت بدون راننده

4303553 - مشکلات اجاره خودرو بدون راننده

همانطور که در بالا اشاره کردیم، کرایه خودرو بدون راننده، یکی از متداول‌ترین اقدامات مردم می‌باشد. بهتر است قبل از رنت ماشین به صورت با راننده و یا بدون راننده، یک شرکت معتبر در زمینه اجاره خودرو پیدا کرده و با شرایط رنت اتومبیل آن، آشنا شوید.

رنت کنیم، یکی از معتبر ترین شرکت‌ها در زمینه اجاره خودرو است. این شرکت، در تمامی شهرهای داخلی ایران و شهرهایی مانند استانبول و دبی نیز شعبه دارد. شما می‌توانید با قیمتی مناسب و شرایطی آسان از اجاره خودرو بدون راننده و یا باراننده، کرایه ون و اتوبوس، اجاره ماشین عروس، استفاده کرده و بهترین خاطره را برای خود و عزیزان خود بسازید.

مشکلات اجاره خودرو بدون راننده

امروزه، تمامی کسب کارها، مشکلات خاص خود را دارند. کرایه ماشین به صورت بدون راننده نیز از این مشکلات برخوردار است.

این مشکلات ممکن است از زمان بستن قرارداد تا زمان عودت خودرو برای شما پیش بیاید. از این رو، ما می‌خواهیم این مشکلات را بررسی کرده و برای هر کدام یک راه حل مناسب ارائه دهیم.

مشکلات فنی خودرو

متأسفانه برخی از شرکت‌های کرایه ماشین، خودروهای خود را بدون هیچ بررسی فنی، تحویل مشتری می‌دهند. از این رو، مشتری ممکن است در حین سفر خود دچار مشکل شود.

4303554 - مشکلات اجاره خودرو بدون راننده

بهتر است قبل از شروع سفر خود با ماشین رنت شده، با شرکت منتخب خود صحبت کرده و از ایمنی فنی خودرو به صورت کامل اطمینان پیدا کنید. در کرایه ماشین به صورت بدون راننده در رنت کنیم، اگر خودرو شما دچار مشکل فنی شود، در کمترین زمان ممکن، گروه امداد برای رفع مشکل خودرو شما اقدام خواهد کرد و در صورت حل نشدن مشکل، خودرو شما با یک خودرو دیگر تعویض خواهد شد.

تأخیر در تحویل خودرو در حین اجاره

ممکن است قبل از رنت ماشین این سوال برای شما پیش بیاید که اگر خودرو مدنظر را دیر به دستم برسانند چه می‌شود؟ تحویل ندادن به موقع خودرو در زمان رنت، یکی از مشکلات بزرگ اجاره کنندگان می‌باشد. تحویل به موقع خودرو، یکی از مهم‌ترین وظایف شرکت اجاره دهنده است.

بیشتر بخوانید :   روش‌های غیر بودجه‌ای برای تأمین مالی زیرساخت‌ها فراهم شود

ممکن است در برخی از موارد، تأخیر به دلیل تصادف و یا ترافیک‌های شهری باشد. اما در صورت دیگر، شما می‌توانید زمان موردنیاز خود را از یک و یا دو روز قبل به شرک مدنظر خود گفته تا بتوانید ماشین موردنیاز خود را در محل و زمان موردنیاز خود، تحویل بگیرید و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

بیمه خودروهای اجاره‌ای

یکی دیگر از مشکلات دیگر اجاره کنندگان، بیمه خودروها می‌باشد. ممکن است در زمان کرایه ماشین، خسارت وارد شده به خودرو شما بسیار بزرگ باشد که طبق قرارداد شرکت‌ها، مبلغی از خسارت را شما باید پرداخت کنید.

اما برخی از شرکت‌ها مانند رنت کنیم، خودروهای خود را در پوشش کامل بیمه قرار می‌دهند. یکی از تضمین‌های که شرکت رنت کنیم به مشتریان خود می‌دهد بیمه CWD و قرارداد رسمی است. این بیمه نوعی پوششی مخصوص خودروهای اجاره است.

شما می‌توانید قبل از رنت ماشین، بیمه مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با خیالی آسوده سفر خود را آغاز کنید.

محدودیت کلیومتری در اجاره خودرو

محدودیت کیلومتری در کرایه خودرو، یکی از مشکلات بزرگ است. یکی از کارهایی که در زمان بستن قرارداد باید با شرکت مقابل به توافق برسید، کیلومتر مجاز برای رانندگی است.

اگر در زمان عقد قرارداد کیلومترهای مجاز شما ذکر نشود، نمی‌توانید بیشتر از یک کیلومتر مشخص از خودرو خود استفاده کنید.

بنابراین اگر قصد دارید برای سفر اتومبیل اجاره کنید؛ حتماً قرارداد خود را تحت عنوان اجاره خودرو بدون محدودیت کیلومتر منعقد کنید. در غیر این صورت در زمان عودت ماشین باید هزینه‌ای بابت مقدار کیلومتر مازاد طی شده با خودرو بپردازید.

قرارداد رسمی

در زمان کرایه خودرو، قرارداد رسمی و تضمینی بین شما وشرکت اجاره خودرو وجود ندارد. رنت کنیم یکی از معتبرترین شرکت‌های اجاره خودرو برای اجاره خودرو قرار داد رسمی را برای شما فراهم کرده است. در این زمان شما می‌توانید با خیالی آسوده، با توجه به بودجه مدنظر خود، ماشین لوکس و یا اقتصادی را به صورت بدون راننده و یا با راننده رنت کرده و از سفرهای خود لذت ببرید و بدون هیچ نگرانی به تمامی کارهای خود رسیدگی کنید.

رنت کنیم، با شرایطی آسان و قیمتی ارزان، آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. پس بدون هیچ نگرانی، با خیالی آسوده از این شرکت خودرو کرایه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و اینستاگرام فا در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام