کد خبر:12911
پ

۷۰۰ نفر در مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی عضو هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل فرجی ظهر سه شنبه در مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی که در سالن حافظ برگزار شد، اظهار داشت: استان خراسان شمالی مردمان غیوری دارد که در دفاع مقدس ۳ هزار شهید و ۳۵ هزار رزمنده تقدیم انقلاب کردند. فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با اشاره به اینکه […]


3894018 - ۷۰۰ نفر در مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی عضو هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل فرجی ظهر سه شنبه در مجمع عالی بسیجیان خراسان شمالی که در سالن حافظ برگزار شد، اظهار داشت: استان خراسان شمالی مردمان غیوری دارد که در دفاع مقدس ۳ هزار شهید و ۳۵ هزار رزمنده تقدیم انقلاب کردند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با اشاره به اینکه مردم خراسان شمالی در تمام صحنه‌های دفاع از امنیت نظام و کشور جانفشانی کردند، گفت: حضور مردم در روز ۱۹ مهر سال ۹۱ حماسه‌ای خلق کرد که در تاریخ این استان به یادگار مانده است.

وی افزود: مردم این استان همواره در صحنه‌های ملی افتخار آفرین بوده اند و در انتخابات اخیر هم با حضور ۶۴ درصدی حماسه آفریدند و این مردم آگاه و انقلابی، برای دفاع از نظام، مطیع مقام معظم رهبری هستند.

بیشتر بخوانید :   برداشت حدود ۲۰۰ هزار تن «سیب» از باغ های سپیدان

سردار فرجی گفت: مردم استان خراسان شمالی انقلابی، نجیب و شجاع هستند که اجازه جولان به اغتشاشگران را نخواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از رهنمودهای مقام معظم رهبری این بود که بسیج، تشکلی تحت عنوان مجمع بسیجیان ایجاد کند، که بر این اساس در سپاه خراسان شمالی، ۴۹ کارگروه در قالب مجمع عالی بسیجیان با حضور ۷۰۰ نفر از نخبگان در تمام عرصه‌ها ایجاد شد.

وی گفت: نتیجه تشکیل مجمع عالی بسیجیان در خراسان شمالی طرح‌هایی هستند که تهیه و در اختیار مدیران دستگاه‌ها قرار می‌گیرد تا با اجرای این طرح‌ها بخشی از مشکلات مردم رفع شود.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام