کد خبر:12955
پ

پایان هفته نخست لیگ هندبال/ شروع طوفانی فولاد و کازرون

اینستاگرام فا، سی و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان از عصر امروز شنبه نهم مهرماه با برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف کار خود را آغاز کرد. در این رقابت‌ها ۱۲ تیم حاضر هستند و قرار است دیدارها در دو بخش رفت و برگشت برگزار شود. ستارگان نوین برازجان، […]


4261150 - پایان هفته نخست لیگ هندبال/ شروع طوفانی فولاد و کازرون

اینستاگرام فا، سی و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان از عصر امروز شنبه نهم مهرماه با برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف کار خود را آغاز کرد. در این رقابت‌ها ۱۲ تیم حاضر هستند و قرار است دیدارها در دو بخش رفت و برگشت برگزار شود.

ستارگان نوین برازجان، گیتی پسند اصفهان، فولاد مبارکه سپاهان، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، صنعت مس کرمان، زاگرس اسلام‌آباد غرب، نفت و گاز گچساران، فولاد سپاهان نوین، زغال سنگ طبس، رعد پدافند و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۱۲ تیم حاضر در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال هستند.

دومین روز از هفته اول سی و پنجمین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال کشورد یکشنبه شب با برگزاری سه دیدار پیگیری شد که در جریان این دیدارها تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، نیرو زمینی شهید شاملی کازرون و نفت و گاز گچساران مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند که نتایج کامل دیدارهای امروز به شرح زیر است:

بیشتر بخوانید :   حضور استقلال در سوپر جام و انتظار برای تحقق وعده سرمربی آبی ها

فولاد مبارکه سپاهان ۲۶ – زغال سنگ طبس ۲۱

نفت وگاز گچساران ۲۸ – پرواز هوانیروز اصفهان ۲۵

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۳۵ – گیتی پسند اصفهان ۲۶

شایان ذکر است که دیروز هم در نخستین روز از هفته اول رقابتهای لیگ‌برتر هندبال مردان نتایج زیر رقم خورده بود:

سپاهان نوین اصفهان ۳۲ – پیکان سبزوار ۲۳

زاگرس اسلام آباد غرب ۲۹ – صنعت مس کرمان ۳۸

نخلستان دشتستان ۲۵ – رعد پدافند ۲۵

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام