کد خبر:13021
پ

اتفاقات اخیر در جامعه ورزشی به جایگاه ورزش آسیب نمی‌زند

اینستاگرام فا، سید حمید سجادی در حاشیه لیگ برتر تنیس در خصوص اتفاقات اخیر کشور و حضور برخی ورزشکاران در این جریان گفت: ورزشکاران که همیشه گل سرسبد هستند. فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب در دستور کار ما است. چند شب پیش هم از فرمایشات رئیس جمهور استفاده کردیم. جایگاه‌ها و مسائل […]


4272722 - اتفاقات اخیر در جامعه ورزشی به جایگاه ورزش آسیب نمی‌زند

اینستاگرام فا، سید حمید سجادی در حاشیه لیگ برتر تنیس در خصوص اتفاقات اخیر کشور و حضور برخی ورزشکاران در این جریان گفت: ورزشکاران که همیشه گل سرسبد هستند. فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب در دستور کار ما است. چند شب پیش هم از فرمایشات رئیس جمهور استفاده کردیم. جایگاه‌ها و مسائل را تبیین کردند. همان طور که امروز هم مقام معظم رهبری فرمودند، اندک اتفاقاتی که در جامعه هنری و ورزشی افتاده است، حتماً به جایگاه هنر و ورزش آسیب نمی‌زند.

وی ادامه داد: حتماً ورزشکاران در دل نظام جای دارند، محبوب نظام بوده و هستند و پای آرمان‌های نظام ایستاده‌اند. کشورمان را دوست داریم و جامعه ورزش به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد افرادی که خدای نکرده به دنبال تجزیه کشور هستند و دنبال یکسری مقاصد و اهداف هستند، به اهداف خود برسند.

سجادی با بیان اینکه همه دیدیم چه اتفاقاتی رقم زدند که خوشایند کسی نبود و کسی هم دوست ندارد این اتفاقات را ببیند، خاطرنشان کرد: ضرر و زیان‌هایی که وارد و آتش سوزی‌هایی که اتفاق افتاد، مزاحمت‌هایی که برای مردم و کسب و کارشان ایجاد شد و در روند عادی و عمومی شهروندان اختلال ایجاد شد، اینها مورد پسند هیچ کسی نیست؛ نه جامعه ورزشی و نه جامعه هنری.

بیشتر بخوانید :   پیروزی استقلال در بازگشت ساپینتو/آبی‌ها بدون تلفات به دربی رسیدند

وزیر ورزش تاکید کرد: ما در آحاد و اقشار مختلف به هیچ عنوان از این اتفاقات استقبال نمی‌کنیم و خوشبختانه مشخص شد این برنامه‌ها زیر نظر چه افرادی است و چگونه برنامه ریزی، هدایت و سرمایه گذاری می‌شود.

سجادی تصریح کرد: همان طور که بزرگان، مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر مسئولان فرمودند این افراد توفیقات کشور را بر نتابیدند، بحث اشتغال در حال رسیدن به نتیجه بود که حتماً در آینده این اتفاق رخ می‌دهد، یکسری اتفاقات خوب در کشور شروع شده که آن را بر نتابیدند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام