کد خبر:13024
پ

احداث مسیر ویژه تردد معلولان و سالمندان در باغ رضوان

به گزارش اینستاگرام فا، علی حاجیان با اعلام این خبر گفت: در راستای افزایش رضایت مخاطبان، تسهیل در تردد معلولان و سالمندان و دسترسی آسان به خدمات اداری، مسیر ویژه تردد بین ساختمان‌های شماره یک و دو آرامستان باغ رضوان با رعایت استانداردهای مربوطه ایجاد شده است. او ادامه داد: این مسیر ویژه با عرض […]


2687165 - احداث مسیر ویژه تردد معلولان و سالمندان در باغ رضوان

به گزارش اینستاگرام فا، علی حاجیان با اعلام این خبر گفت: در راستای افزایش رضایت مخاطبان، تسهیل در تردد معلولان و سالمندان و دسترسی آسان به خدمات اداری، مسیر ویژه تردد بین ساختمان‌های شماره یک و دو آرامستان باغ رضوان با رعایت استانداردهای مربوطه ایجاد شده است.

او ادامه داد: این مسیر ویژه با عرض ۱۸۰ سانتی متر و طول ۶۰ متر با استفاده از آجرهای خشتی و سنتی با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیون تومان در مدت ۱۵ روز احداث شد.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان همچنین خبر داد: در راستای ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت، زنده نگهداشتن یاد و نام شهیدان و پاسداشت فداکاری‌ها و مجاهدت‌های دلیرانه شهیدان والا مقام، ساختمان‌های شماره یک و دو سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان به ترتیب به نام شهیدان مانیان و کیانی از شهدای این سازمان نامگذاری شدند.

بیشتر بخوانید :   «پارس جنوبی بوشهر» مقابل «شاهین خزر رودسر» پیروز شد

او با بیان اینکه این اقدام با هدف تکریم نام‌های نورانی شهدا و ماندگار کردن عظمت جایگاه آنها اجرا شد، افزود: سالن جلسات ساختمان اداری سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان نیز به نام سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شده است.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام