کد خبر:13036
پ

طارمی بعد از گل‌سازی و پیروزی پورتو: بهترین فرصت‌ها را داشتیم

اینستاگرام فا، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در هفته هشتم لیگ پرتغال میزبان تیم براگا بود که این مسابقه با نتیجه ۴ بر ۱ به سود پورتو به پایان رسید. در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در زمین بود و عملکرد تاثیرگذاری در این تیم داشت. گل‌های اول و دوم پورتو […]

اینستاگرام فا، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در هفته هشتم لیگ پرتغال میزبان تیم براگا بود که این مسابقه با نتیجه ۴ بر ۱ به سود پورتو به پایان رسید.

در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدا در زمین بود و عملکرد تاثیرگذاری در این تیم داشت. گل‌های اول و دوم پورتو روی حرکات مهاجم ایرانی پایه گذاری شد. گل سوم هم روی پاس مستقیم طارمی به دست آمد.

اوانیلسون (۳۲)، استفن اوستاکویو (۳۴)، پپه (۶۳) و وندرسون گالنو (۶+۹۰) برای پورتو گلزنی کردند. همچنین در دقیقه ۸۴، دروازه بان تیم براگا به خاطر خطا روی طارمی بیرون از محوطه جریمه با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد.

بیشتر بخوانید :   انتقاد مورینیو از شکست آلمان برابر ژاپن/ متکبرانه بازی کردند!

طارمی بعد از پایان این بازی گفت: ما بهترین موقعیت‌ها را داشتیم و کار را به خوبی انجام دادیم. خوشبختانه بردیم. بازی در دراگائو (ورزشگاه خانگی پورتو) همیشه فوق العاده است، هواداران ما شگفت انگیز و عالی هستند. آنها انگیزه ما محسوب می‌شوند.

پورتو با این برد مهم، ۱۹ امتیازی شد تا هم امتیاز با براگا و به خاطر تفاضل گل کمتر در رده سوم قرار بگیرد. بنفیکا هم با ۲۱ امتیاز صدرنشین است.

4295652 - طارمی بعد از گل‌سازی و پیروزی پورتو: بهترین فرصت‌ها را داشتیم

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام