کد خبر:13048
پ

انتقاد رییس صداوسیما از شایعه‌سازی‌ها/ می‌خواهند حواسمان پرت شود

به گزارش خبرنگار مهر، امروز سه شنبه ۱۹ مهرماه نشست «افق تحول» در صداوسیما در حالی برگزار شد که پیمان جبلی رییس صداوسیما درباره شایعات و برخی اتفاقات سخن گفت. در این مراسم همچنین علیرضا خدابخشی معاون سیاسی صداوسیما که از شب گذشته شایعه تغییر او در رسانه‌ها مطرح شده است به سخنرانی پرداخت. جبلی […]


4128584 - انتقاد رییس صداوسیما از شایعه‌سازی‌ها/ می‌خواهند حواسمان پرت شود

به گزارش خبرنگار مهر، امروز سه شنبه ۱۹ مهرماه نشست «افق تحول» در صداوسیما در حالی برگزار شد که پیمان جبلی رییس صداوسیما درباره شایعات و برخی اتفاقات سخن گفت.

در این مراسم همچنین علیرضا خدابخشی معاون سیاسی صداوسیما که از شب گذشته شایعه تغییر او در رسانه‌ها مطرح شده است به سخنرانی پرداخت.

جبلی رییس صداوسیما در بخشی از سخنان خود درباره این شایعه‌سازی ها که در طول یک سال دوره تحول ادامه داشته است، بیان کرد: فضاسازی‌ها و جوسازی‌هایی که در طول این یک سال انجام شد، شب نامه و روزنامه و گاهنامه و سایت و کانال و هر چه که از دستشان برآمد برای متزلزل کردن سازمان در دوره تحول انجام دادند.

بیشتر بخوانید :   معمای اکران«جنگ جهانی سوم»/مخاطبانی که به بهانه اسکار سرکار رفتند

وی ادامه داد: خواستند حواس‌های ما را پرت کنند اما خدا بالای سر ما بود. خدا خودش حق را به حق دار رساند. خیلی‌هایشان متنبه شدند خیلی‌هایشان برایشان سوتفاهم برطرف شد اما خیلی‌ها هم همچنان دارند ادامه می‌دهند و حاشیه سازی ادامه دارد، تا همین دیشب حاشیه‌سازی ها و شایعه پراکنی ها ادامه داشت.

جبلی در پایان بیان کرد: به لطف خدا هیچیک از این اقدامات ما را از مسیر محکمی که داریم متزلزل نخواهد کرد خیال همه راحت باشد.

این شایعات در حالی مطرح می‌شود که روابط عمومی صداوسیما نسبت به اکثر آن‌ها سکوت پیشه کرده و هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی درباره آن‌ها صورت نگرفته است.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام