کد خبر:13054
پ

اقتدار نیروی انتظامی زمینه‌ساز ثبات امنیت است

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالله طباطبایی ظهر سه‌شنبه در بازدید از مرکز فرماندهی مرزبانی استان اردبیل اظهار کرد: نیروی انتظامی با تربیت انسان‌های مخلص و جان برکف در تأمین امنیت مردم و جامعه پیشگام هستند. وی از تعامل خوب دستگاه قضا با فراجا در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: دستگاه قضائی این […]


3646466 - اقتدار نیروی انتظامی زمینه‌ساز ثبات امنیت است

به گزارش خبرنگار مهر، سید عبدالله طباطبایی ظهر سه‌شنبه در بازدید از مرکز فرماندهی مرزبانی استان اردبیل اظهار کرد: نیروی انتظامی با تربیت انسان‌های مخلص و جان برکف در تأمین امنیت مردم و جامعه پیشگام هستند.

وی از تعامل خوب دستگاه قضا با فراجا در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: دستگاه قضائی این استان همسو با اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره از اقدامات قانونی نیروی انتظامی در تأمین و گسترش امنیت در جامعه حمایت می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در هماهنگی کامل با مجموعه‌های نظامی و انتظامی با هرگونه عوامل اخلال در نظم و امنیت به شدت و قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید :   ولایتمداری از شاخصه بسیجیان است/عیادت از بسیجی مجروح قائمشهری

طباطبایی با اشاره به توانمندی نیروی انتظامی افزود: اقتدار نیروی انتظامی موجب ثبات امنیت و آرامش در جامعه است.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل خاطرنشان کرد: قوه قضائیه یکی از ارکان مهم نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌آید و نقش بسیار زیادی در گسترش عدالت و امنیت جامعه ایفا می‌کند که در کنار نیروی انتظامی پازل امنیت را در جامعه تکمیل می‌کنند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام