کد خبر:13111
پ

قدرت ایران ناشی از وحدت، ایمان و اسلام است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حجت الله فاضلی بعد از ظهر سه شنبه در همایش علمای وحدت در استان کرمانشاه که با حضور علمای شیعه و اهل سنت در مجتمع بعثت برگزار شد، اظهار کرد: همه مردم استان کرمانشاه معتقد به وحدت و انسجام هستند که این مهم عاملی برای پیشرفت و توسعه است. […]


3921074 - قدرت ایران ناشی از وحدت، ایمان و اسلام است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حجت الله فاضلی بعد از ظهر سه شنبه در همایش علمای وحدت در استان کرمانشاه که با حضور علمای شیعه و اهل سنت در مجتمع بعثت برگزار شد، اظهار کرد: همه مردم استان کرمانشاه معتقد به وحدت و انسجام هستند که این مهم عاملی برای پیشرفت و توسعه است.

وی با اشاره به دسیسه‌های دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی، گفت: امروز دشمنان هیچ اعتقادی به ارزش‌های اسلامی و اخلاقی ندارند و با بی اخلاقی اقدام به آتش زدن قرآن و برداشتن حجاب از زنان ایران اسلامی می‌کنند و همه قومیت‌ها و جریان‌های تجزیه طلب را برای آشوب در کشور به خدمت گرفته‌اند.

بیشتر بخوانید :   هوای سرد پاییزی بر اردبیل غالب شد

مشاور استاندار کرمانشاه در امور روحانیت تصریح کرد: امروز قوت ایران، قوت اسلام است و قوت اسلام نیز دقیقاً عامل قوت ایران است و اگر امروز ایران اسلامی حرفی برای گفتن دارد بواسطه داشتن ارزش‌های اسلامی و اخلاقی است.

فاضلی بیان کرد: اهداف تحمیلی دشمنان پوچ، مادی و زودگذر است و هدفی جز ضربه زدن به ملت‌های آزادیخواه در جهان ندارند.

وی با بیان اینکه امروز بزرگترین مبارزه با آمریکا و استکبار خدمت به مردم است، گفت: قدرت ایران ناشی از وحدت، ایمان و اسلام است و اگر امروز ایران اسلامی حرفی برای گفتن دارد بواسطه داشتن ارزش‌های اسلامی و اخلاقی است.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام