کد خبر:13168
پ

قرارگاه مسکن البرز تشکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی عصر سه‌شنبه در جلسه قرارگاه مسکن استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه نهضت ملی مسکن راهی برای خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه است، افزود: به عنوان خدمتگزاران مردم خود را در قبال تعهدات گذشتگان نیز مسئول می‌دانیم و درصدد هستیم تا زیرساخت‌های […]


4133274 - قرارگاه مسکن البرز تشکیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی عصر سه‌شنبه در جلسه قرارگاه مسکن استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه نهضت ملی مسکن راهی برای خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه است، افزود: به عنوان خدمتگزاران مردم خود را در قبال تعهدات گذشتگان نیز مسئول می‌دانیم و درصدد هستیم تا زیرساخت‌های مورد نیاز و مطالبه مردم در مسکن‌های مهر استان را مهیا کنیم.

وی ادامه داد: با تجربه‌ای که از مسکن‌های مهر به دست آورده‌ایم در نهضت ملی مسکن از ابتدا با حساسیت ویژه ای برای استحکام بناها و تأمین سرانه‌ها، ورود کرده‌ایم.

بیشتر بخوانید :   ۲ سویه هیجان زدگی و مطالبه‌گری جوانان

عبداللهی گفت: اکنون نیز با راه اندازی قرارگاه مسکن در استان، به دنبال بررسی و اجرای اقدامات ویژه جهت تأمین مسکن مردم بخصوص اقشار کم درآمد جامعه هستیم.

وی افزود: از سوی دیگر ضرورت دارد که تعاونی‌های مسکن در بخش‌های خصوصی و دولتی راه اندازی شوند تا با حمایت‌های لازم به خانه دار شدن، نزدیک شوند.

استاندار البرز گفت: حل مشکلات و موانع تعاونی‌ها را با اهتمام و جدیت دنبال می‌کنیم چراکه مردم نباید چنین فرصت‌هایی را از دست بدهند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام