کد خبر:14789
پ

صحنه ای که اغتشاشگران رقم زدند

اینستاگرام فا-گروه استان‌ها: طی چند روز گذشته فیلمی دردناک از کتک زدن و در ادامه چاقو خوردن یک مامور در ایلام در فضای مجازی پخش شد، ماموری که پس از چند عمل جراحی حالا وضعیت مساعدی دارد. مردم استان ایلام در غرب ایران ۱۰۰ درصد شیعه هستند و در طول انقلاب اسلامی همواره پای آرمان‌های […]


4306445 - صحنه ای که اغتشاشگران  رقم زدند

اینستاگرام فا-گروه استان‌ها: طی چند روز گذشته فیلمی دردناک از کتک زدن و در ادامه چاقو خوردن یک مامور در ایلام در فضای مجازی پخش شد، ماموری که پس از چند عمل جراحی حالا وضعیت مساعدی دارد.

مردم استان ایلام در غرب ایران ۱۰۰ درصد شیعه هستند و در طول انقلاب اسلامی همواره پای آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی بوده‌اند، در جریان اغتشاشات اخیر نیز فقط روزهای اول توسط عده‌ای افراد ضد انقلاب و تجزیه طلب که از خارج از استان وارد شهر شده بودند، شاهد یک سری ناآرامی‌ها بود که با کمترین خسارت به پایان رسید.

بیشتر افرادی که دست به اغتشاش زده بودند و افرادی که مامور انتظامی را مصروب کرده بودند، عناصر ضد انقلاب و تجزیه طلب خارج از استان بودند. استان ایلام و شهر ایلام این روزها وضعیت آرامی را سپری می‌کند.

این فیلم نیز مربوط به روزهای اول ناآرامی بوده و استان بیش از سه هفته است که وضعیت آرامی دارد.صحنه‌ای که از سوی عناصر اغتشاشگر و تجزیه طلب رقم خورد و مردم ایلام آن را محکوم کردند.

مردم این حمله را انجام ندادند

یکی از شهروندان ایلامی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مردم استان ایلام در طول انقلاب اسلامی در مسیر ولایت حرکت کرده‌اند و در مسیر دشمن نیستند.

احمد عباسی با اشاره به اینکه مردم ایلام حرکت کتک زد مامور انتظامی را محکوم می‌کنند و قطعاً این حرکت از جانب مردم نبوده و قطعاً از طرف افراد تجزیه طلب که سایر استان‌ها به این استان آمده‌اند، صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: قطعاً آنهایی که به خط دهی جوانان مشغول هستند، خیرخواه و دلسوز فرزندان ما نیستند و به دنبال اهداف شوم سیاسی خود هستند.

وی با اشاره به اینکه آنها امروز در ظاهر به نام آزادی و با دلسوزی دروغین برای جوانان ما، می‌خواهند جوانان ما را قربانی رسیدن به اهداف خود کنند، بیان کرد: دشمنان باید بداند که با این فتنه گری نمی‌تواند مردم را از آرمان‌های انقلاب دور کند.

بیشتر بخوانید :   تاکید علمای اهل سنت گلستان بر حفظ وحدت مسلمانان

عناصر تجزیه طلب از مردم ایلام نیستند

یکی دیگر از شهروندان ایلامی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بی تردید تعرض به نیروهای انتظامی محکوم است و قطعاً این حرکت از سوی مردم عادی نبوده است.

غلامرضا عزیزی بیان کرد: مردم استان ایلام معتقد به مبانی دینی هستند، این حرکت از سوی یک سری عناصر تجزیه طلب و خط‌دهی، هدایت و سوءاستفاده سرویس‌های بیگانه از احساسات جوانان صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: مردم ایلام طی چند هفته اخیر، چند راهپیمایی برای محکومیت حوادث اخیر برگزار کردند و همیشه در خط رهبری و ولایت حرکت می‌کنند.

در حال حاضر دستگاه امنیتی و انتظامی استان در حال بررسی همه جانبه موضوع فیلم تعرض به یک مامور انتظامی هستند، آنچه مشخص است مردم استان با عناصر اغتشاشگر صف خود را جدا کرده و این صحنه‌ها نزد مردم جایگاهی ندارد.

این استان یکی از امن ترین استان‌های کشور است و امنیت این استان مردمی است، مردم استان همواره به قانون احترام می‌گذارند و تاکنون کوچک‌ترین بی احترامی از مردم به ماموران استان دیده نشده است.

مردم ایلام همان کسانی هستند که در طول هشت سال دفاع مقدس، خط مقدم جبهه‌های جنگ بودند، در مواقع بمباران زیر درختان پناه می‌گرفتند ولی حاضر به ترک شهر و دیار خود نبودند.

مردم ایلام همان کسانی هستند که در زمان اربعین بیش از ۴ میلیون زائر از این استان تردد می‌کنند و درب خانه‌های خود را برای اسکان و پذیرایی زائران باز می‌کنند. قطعاً حرکات هنجارشکنانه نزد مردم استان محکوم است.

این استان با ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، طی سال‌های اخیر کوچک‌ترین ناامنی و حملات تروریستی را شاهد نبود چراکه مردم این استان به آرمان‌های انقلاب وفادار هستند و با عناصر ضد انقلاب به هیچ وجه همراهمی نمی‌کنند.

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام