کد خبر:17458
پ

برنامه استقلال تا برگزاری دیدار با پرسپولیس مشخص شد

  مجله رادینه، تیم فوتبال استقلال تهران پس از دیدار سوپرجام مقابل نساجی مازندران وارد تعطیلات طولانی لیگ به دلیل اردوی تیم ملی و حضور تیم ایران در جام جهانی خواهد شد و تقریباً تا اواخر آذرماه هیچ دیدار رسمی برگزار نخواهد کرد. بنابراین کادر فنی آبی پوشان ضمن استراحت دادن به بازیکنان آنها را […]

 

1666695198 55 4305863 - برنامه استقلال تا برگزاری دیدار با پرسپولیس مشخص شد

مجله رادینه، تیم فوتبال استقلال تهران پس از دیدار سوپرجام مقابل نساجی مازندران وارد تعطیلات طولانی لیگ به دلیل اردوی تیم ملی و حضور تیم ایران در جام جهانی خواهد شد و تقریباً تا اواخر آذرماه هیچ دیدار رسمی برگزار نخواهد کرد. بنابراین کادر فنی آبی پوشان ضمن استراحت دادن به بازیکنان آنها را آماده شروع دوباره لیگ خواهد کرد.

نکته مهم این است که بعد از این تعطیلات طولانی، استقلال باید به مصاف حریف قدیمی خود، پرسپولیس برود که این مسئله اهمیت تمرینات آماده سازی و تاکتیکی استقلال را دو چندان خواهد کرد و ساپینتو هم می‌داند این دیدار چقدر برای هواداران مهم است و با این اوصاف او باید بکوشد تا تیم را در شرایط آمادگی کامل نگهدارد.

بیشتر بخوانید :   لزوم پایان لیگ تنیس روی میز تا نیمه دی‌ماه/ پیگیری متمرکز دیدارها

آبی‌ها پس از بازی با نساجی ۱۰ روز تعطیل خواهند بود ضمن اینکه کادر فنی استقلال هم به کشورش بازخواهد گشت تا از این تعطیلات استفاده کند.

تیم فوتبال استقلال قصد دارد یک اردوی تدارکاتی خارج از کشور را در ترکیه یا امارات برگزار کند که اگر به خاطر شرایط مالی اردوی خارجی مهیا نشد به کیش خواهد رفت تا در آنجا اردو زده و تمرینات منظمی را انجام دهد.

در زمانی که همه چشم‌ها به قطر دوخته شده ساپینتو در حال آماده سازی تیمش است. او می‌داند روزهای سختی در انتظار اوست. موفقیت در سوپرجام همچنین نتیجه دربی می‌تواند برای ساپینتو پرتغالی بسیار تأثیرگذار باشد.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام