کد خبر:17473
پ

تملک زمین ۸ هزار متر مربعی برای ساخت بوستان در خیابان کرمان

  به گزارش مجله رادینه، محمدامین سالاری‌پور با بیان اینکه ارتقا کیفیت زندگی در محلات شهر تهران اهمیت دارد، گفت: بسته تشویقی ساخت و ساز در بافت فرسوده ابلاغ شده اما آنچه مردم تقاضا دارند بیش از آن چیزی است که ابلاغ شده است. با این وجود سرمایه گذاران را ترغیب می‌کنیم که در ساخت […]

 

4182705 - تملک زمین ۸ هزار متر مربعی برای ساخت بوستان در خیابان کرمان

به گزارش مجله رادینه، محمدامین سالاری‌پور با بیان اینکه ارتقا کیفیت زندگی در محلات شهر تهران اهمیت دارد، گفت: بسته تشویقی ساخت و ساز در بافت فرسوده ابلاغ شده اما آنچه مردم تقاضا دارند بیش از آن چیزی است که ابلاغ شده است. با این وجود سرمایه گذاران را ترغیب می‌کنیم که در ساخت و ساز در این منطقه وارد عمل شوند.

شهردار منطقه ۱۴ تهران با بیان اینکه محلاتی که دارای فضای سبز شهری نیستند، از بوستان برخوردار خواهند شد، گفت: پنج باغ در محله شیوا وجود دارد که باید در کمیسیون ماده پنج تصویب شود تا بتوان به عنوان سرانه فضای سبز مورد استفاده قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تیرهای برق در منطقه میانی کوچه‌ها باقی مانده اند، اظهار کرد: شرکت برق وظیفه خود را نسبت به جابجایی تیرهای برق انجام نداده است. ۱۰ تیر معارض وجود دارد که باید جابجا شود.

بیشتر بخوانید :   صدور احکام برخی از اغتشاشاگران در تهران / حکم اعدام برای یک متهم

سالاری‌پور افزود: برای افزایش سرانه‌های فضای سبز، فضای هشت هزار متر مربعی در خیابان کرمان برای ایجاد بوستان تملک شده است. سرانه آموزشی این محله وضعیت خوبی ندارد و آموزش و پرورش اجازه بهره برداری از مهدهای کودک در سرای محلات را نمی‌دهد.

شهردار منطقه ۱۴ با بیان اینکه برای ایجاد رینگ گردشگری در منطقه مشاور اخذ شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم در آرامستان ارامنه، رینگ گردشگری برای اتصال مجموعه‌های فرهنگی، ورزشی و گردشگری ایجاد کنیم.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام