کد خبر:17542
پ

امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت شهرک‌های صنعتی

  به گزارش مجله رادینه، سعید صادقی در مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری میان شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با تاکید بر لزوم تعامل هرچه بیشتر این دو شرکت برای هم افزایی در حل معضل واحدهای صنفی در مسیر انتقال به شهرک‌های صنعتی نقطه نظرات خود را بیان […]

 

4314168 - امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت شهرک‌های صنعتی

به گزارش مجله رادینه، سعید صادقی در مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری میان شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر و شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با تاکید بر لزوم تعامل هرچه بیشتر این دو شرکت برای هم افزایی در حل معضل واحدهای صنفی در مسیر انتقال به شهرک‌های صنعتی نقطه نظرات خود را بیان کرد.

وی با اشاره به ظرفیت شرکت شهرک‌های صنعتی در جهت واگذاری زمین برای ایجاد شهرک صنعتی، بیان کرد: اصناف نیازهای متفاوتی دارند و برای شکل گیری این شهرک‌ها باید تمام موضوعات برای نیازسنجی در نظر گرفته شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، گفت: با توجه به اشراف اطلاعاتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، بدون شک همراهی این شرکت در شناسایی اولویت‌های صنوف، به استقرار موفق آنان در شهرهای صنعتی کمک شایانی خواهد کرد.

در ادامه‎ سعید بیگی در مراسم امضای این تفاهم نامه با بیان اینکه شرکت ساماندهی متولی اصلی انتقال صنوف مزاحم در شهر تهران است، گفت: با توجه به ارتباط مداوم و گسترده شرکت ساماندهی با اتحادیه‌های مختلف، حضور این شرکت در فرآیند انتقال صنوف به شهرک‌های صنعتی موجب تسریع و تسهیل در این امر می‌شود.

بیشتر بخوانید :   مستمری آبان مددجویان با افزایش ۳۰ درصدی شنبه واریز می شود

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در خصوص تفاهم‌نامه همکاری ساماندهی صنایع و مشاغل مزاحم پایتخت تشریح کرد: در این تفاهم‌نامه بهره گیری از ظرفیت استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و صنفی برای ساماندهی صنوف تولیدی و پیشگیری از نابسامانی مشاغل شهر تهران مورد تاکید قرار گرفته است.

بیگی رعایت حقوق عامه شهروندان را از اهداف اصلی انعقاد این تفاهم نامه دانست و افزود: انتقال صنوف ضمن ایجاد رونق در تولید و کسب و کار موجب کاهش اثرات نامطلوب فعالیت این صنوف در درون شهرها می‌شود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام