کد خبر:17683
پ

بلیت‌های فروخته شده جام جهانی قطر پس گرفته نمی‌شود

  مجله رادینه، فدراسیون جهانی فوتبال در مراحل مختلف اقدام به فروش بلیت‌های تماشاگران از طریق سایت رسمی خود و همچنین فدراسیون‌های فوتبال حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ کرد. از این رو فدراسیون فوتبال ایران نیز در زمان حضور میرشاد ماجدی در قامت سرپرست اقدام به فروش مرحله‌ای بلیت‌ها کرد تا هواداران بتوانند از نزدیک […]

 

2810947 - بلیت‌های فروخته شده جام جهانی قطر پس گرفته نمی‌شود

مجله رادینه، فدراسیون جهانی فوتبال در مراحل مختلف اقدام به فروش بلیت‌های تماشاگران از طریق سایت رسمی خود و همچنین فدراسیون‌های فوتبال حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ کرد.

از این رو فدراسیون فوتبال ایران نیز در زمان حضور میرشاد ماجدی در قامت سرپرست اقدام به فروش مرحله‌ای بلیت‌ها کرد تا هواداران بتوانند از نزدیک به تماشای بازی‌های گروهی نشسته و آن را تماشا کنند.

فدراسیون فوتبال نیز حدود دو هزار بلیت را مستقیم به هواداران خود فروخت تا آنها نیز بتوانند تیم ملی را در مهم‌ترین تورنمنت فوتبال ملی سال جاری میلادی همراهی کنند.

با این حال در فاصله ۲۵ روز مانده به شروع رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ تعدادی از طرفداران از خرید بلیت‌های خود پشیمان شده و خواستار بازگرداندن وجه پرداختی خود از سوی فدراسیون فوتبال شده‌اند.

بیشتر بخوانید :   «بازی دوم» درخشان‌ترین بازی‌های ایران در تاریخ جام‌های جهانی

این در حالی است که طبق قانون‌های مالی فیفا هر بلیت برای هر هوادار با اسامی مشخص صادر شده است تا ورود هر یک از هواداران که بلیت خریداری کرده اند به کشور قطر مقدور باشد.

همین امر مانع از باز پس‌گیری بلیت‌های فدراسیون شده است تا هوادارانی که بلیت خریده اند و قصد رفتن به قطر را دیگر ندارند با مشکل جدی روبرو شوند.

برنامه بازی‌های تیم ملی ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۲۲ به شرح زیر است:

* تیم ملی فوتبال ایران – انگلیس؛ دوشنبه ۳۰ آبان – ساعت ۱۶:۳۰

* تیم ملی فوتبال ایران – ولز؛ جمعه ۴ آذر – ساعت ۱۳:۳۰

* تیم ملی فوتبال ایران – آمریکا؛ سه‌شنبه ۸ آذر – ساعت ۲۲:۳۰

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام