کد خبر:17767
پ

فعالیت‌های پرورشی باید از حالت نمایشی و کم خاصیت خارج شود

  مجله رادینه، اصغر باقرزاده شامگاه چهارشنبه در شورای آموزش و پرورش اصفهان که با حضور استاندار برگزار شد، با تاکید بر اینکه فعالیت‌های پرورشی باید از حالت شکلی، نمایشی، مقطعی، نقطه‌ای و کم خاصیت خارج شود، اظهار داشت: باید سیاست‌های مهم در حیطه پرورشی مبنی بر مشارکت دانش‌آموزان باشد زیرا تا زمانی که معلمان […]

 

4315267 - فعالیت‌های پرورشی باید از حالت نمایشی و کم خاصیت خارج شود

مجله رادینه، اصغر باقرزاده شامگاه چهارشنبه در شورای آموزش و پرورش اصفهان که با حضور استاندار برگزار شد، با تاکید بر اینکه فعالیت‌های پرورشی باید از حالت شکلی، نمایشی، مقطعی، نقطه‌ای و کم خاصیت خارج شود، اظهار داشت: باید سیاست‌های مهم در حیطه پرورشی مبنی بر مشارکت دانش‌آموزان باشد زیرا تا زمانی که معلمان و مربیان، مخاطب را نشناسند، کاری به او نمی‌توانند ارجاع دهند.

وی ادامه داد: بر این اساس تلاش می‌شود تا تمام برنامه‌ها به دانش‌آموزان سپرده شود تا خودشان طراحی کنند یا در آن نقش داشته باشند و با قوت و قدرت در آن شرکت کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش همچنین به برپایی مراسم ۱۳ آبان با رعایت ملاحظات مربوطه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این مناسبت در روز جمعه قرار گرفته، مدیران می‌توانند به شکلی برنامه‌ریزی کنند که انتهای راهپیمایی در قرارگاه نماز جمعه باشد.

بیشتر بخوانید :   دستگیری ۱۱ عضو یک شرکت هرمی در شهرستان املش

باقرزاده بر ایجاد کانون‌های فرهنگی تخصصی برای دانش‌آموزان دختر و پسر به صورت جداگانه به عنوان یک ضرورت تاکید کرد و افزود: این کانون‌ها می‌تواند پاتوقی امن برای دختران و پسران دانش‌آموز باشد که زیر نظر مربیان امین از آن فضا بهره لازم را ببرند.

وی اظهار داشت: اگر استانداران برای ایجاد این کانون‌ها همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند به لحاظ اعتباری پشتیبانی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام