کد خبر:17800
پ

هوای تبریز برای گروه‌های حساس ناسالم است

  ناصر منوچهری در گفت‌وگو با مهر، در خصوص کیفیت هوای امروز تبریز اظهار کرد: میانگین ۲۴ ساعت گذشته شاخص آلودگی هوای تبریز امروز، پنجشنبه، پنجم آبان ماه، براساس ذرات ۲.۵ میکرون برابر ۱۰۳ بوده که در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد. وی افزود: در وضعیتی که هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است، […]

 

3629114 - هوای تبریز برای گروه‌های حساس ناسالم است

ناصر منوچهری در گفت‌وگو با مهر، در خصوص کیفیت هوای امروز تبریز اظهار کرد: میانگین ۲۴ ساعت گذشته شاخص آلودگی هوای تبریز امروز، پنجشنبه، پنجم آبان ماه، براساس ذرات ۲.۵ میکرون برابر ۱۰۳ بوده که در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

وی افزود: در وضعیتی که هوا برای گروه‌های حساس ناسالم است، توصیه می‌شود افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، زنان باردار و شیرده، سالمندان و کودکان از فعالیت طولانی و سنگین در خارج از منزل خودداری کنند.

بیشتر بخوانید :   جمع آوری سنبل آبی از تالاب انزلی

گفتنی است؛ شاخص آلودگی هوا از ۰ تا ۵۰ هوای پاک، از ۵۰ تا ۱۰۰ هوای قابل قبول، از ۱۰۰ الی ۱۵۰ هوای ناسالم برای گروه‌های حساس محسوب می‌شود و همچنین از ۱۵۰ الی ۲۰۰ نیز بیانگر ناسالم بودن هوا برای تمامی گروه‌ها و شاخص آلودگی بیش از ۲۰۰ نیز وضعیت بحرانی آلودگی هوا را نشان می‌دهد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام