کد خبر:17858
پ

حمله اغتشاشگران به پاکبان و شهردار شب منطقه ۵

  به گزارش مجله رادینه، تعدادی از اغتشاشگران چهارشنبه شب (۴ آبان‌ماه) به دو نفر از پرسنل شهرداری منطقه ۵ در حین انجام مأموریت حمله و آن‌ها را به شدت مجروح کردند. آشوب‌گران پس از مسدودکردن بخشی از خیابان آیت‌الله کاشانی و ایجاد مزاحمت برای مردم، در حالی‌که عوامل شهرداری با لباس و خودروی سازمانی، […]

 

1666882898 197 4315259 - حمله اغتشاشگران به پاکبان و شهردار شب منطقه ۵

به گزارش مجله رادینه، تعدادی از اغتشاشگران چهارشنبه شب (۴ آبان‌ماه) به دو نفر از پرسنل شهرداری منطقه ۵ در حین انجام مأموریت حمله و آن‌ها را به شدت مجروح کردند.

آشوب‌گران پس از مسدودکردن بخشی از خیابان آیت‌الله کاشانی و ایجاد مزاحمت برای مردم، در حالی‌که عوامل شهرداری با لباس و خودروی سازمانی، جهت جمع‌آوری نخاله و کارتن‌های ریخته شده در معبر حاضر بودند، به آنها حمله‌ور شده و با چاقو و سلاح‌های سرد علاوه بر تخریب خودروی سازمانی، شهردار شب ناحیه ۷ و «پاکبان» همراهش را به شدت مجروح کردند.

بیشتر بخوانید :   از دستگیری جاعلان برندهای معروف تا زمین‌گیر شدن زورگیر شرق تهران

گفتنی است، پس از وقوع این حمله آشوب‌گران، با حضور به‌موقع نیروهای امنیتی، اوضاع تحت کنترل قرار گرفت و این دو کارمند خدوم شهرداری در حالی‌که شرایط جسمی مناسبی نداشتند، به یکی از بیمارستان‌های منطقه منتقل شدند و هم اکنون تحت مداوای کادر درمان هستند.

به موجب این حادثه دلخراش، شهرداری منطقه ۵ با همکاری نیروی انتظامی و از طریق مراجع قضائی موضوع را پیگیری و اقدام قضائی لازم را به انجام خواهد رساند.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام