کد خبر:18458
پ

تدابیر ساپینتو برای گرفتن جام اول/ یک تغییر در ترکیب اصلی استقلال

  مجله رادینه، آبی پوشان تهران به عنوان قهرمان فصل گذشته رقابتهای لیگ برتر روز چهارشنبه در کرمان مقابل نساجی، قهرمان جام حذفی به میدان می‌روند تا برگزار کننده دیدار سوپرجام فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شود. باوجود اینکه در هفته‌های گذشته نسبت آرایش دفاعی استقلال و عدم استفاده از برخی بازیکنان و به خصوص ملی پوشان […]

 

1667197163 720 4114915 - تدابیر ساپینتو برای گرفتن جام اول/ یک تغییر در ترکیب اصلی استقلال

مجله رادینه، آبی پوشان تهران به عنوان قهرمان فصل گذشته رقابتهای لیگ برتر روز چهارشنبه در کرمان مقابل نساجی، قهرمان جام حذفی به میدان می‌روند تا برگزار کننده دیدار سوپرجام فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شود.

باوجود اینکه در هفته‌های گذشته نسبت آرایش دفاعی استقلال و عدم استفاده از برخی بازیکنان و به خصوص ملی پوشان در ترکیب اصلی انتقاداتی صورت گرفته است، اما بعید به نظر می‌رسد ساپینتو در سوپرجام هم تغییراتی در ساختار دفاعی تیمش ایجاد کند.

در دیدارهای گذشته آبی پوشان ساپینتو با اتخاذ سیستم ۴ دفاع خطی، از زوج رافائل سیلوا و عارف غلامی در قلب خط دفاعی استفاده کرده و این در حالی است که با نیمکت نشین کردن حردانی و جلالی دو مدافع ملی پوش، ترجیح داده از یامگا و سلمانی در پست مدافعان کناری چپ و راست استفاده کند.

سرمربی آبی پوشان قلب خط دفاعی تیمش را مقابل نساجی بدون تغییر روانه میدان می‌کند و به احتمال بسیار زیاد همچنان از یامگا به عنوان دفاع راست سود می‌برد و اگر قرار باشد تغییری در خط دفاعی صورت گیرد، این تغییر به سمت چپ خط دفاعی باز می‌گردد که در این صورت جلالی جانشین سلمانی در خط دفاع خواهد شد.

بیشتر بخوانید :   فتح الله زاده در تمرین استقلال حضور یافت

از آنجایی که نساجی از خط حمله خوبی بهره می‌برد و جلالی نیز در کارهای دفاعی نسبت به سلمانی استحکام بیشتری دارد، ممکن است این تنها تغییر در خط دفاعی آبی پوشان نسبت به دیدارهای قبلی شأن باشد.

بازی سوپرجام بین دو تیم استقلال و نساجی از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۱ آبان در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار می‌شود و در پایان این دیدار تیم برنده می‌تواند جام سوپرجام را به ویترین افتخارات خود اضافه کند.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام