کد خبر:18487
پ

هشدار «کی‌روش» نسبت به خط خوردن بازیکنان تیم ملی

  مجله رادینه، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که کارلوس کی روش برای دقایقی در جمع خبرنگاران حاضر شد و آخرین شرایط تیمش را تشریح کرد. کی روش در گفتگوی خود از بر هم خوردن برنامه‌ها و پیش بینی‌هایش برای آماده سازی تیم ملی گلایه کرد و در ابتدا گفت: […]

 

4313214 - هشدار «کی‌روش» نسبت به خط خوردن بازیکنان تیم ملی

مجله رادینه، تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که کارلوس کی روش برای دقایقی در جمع خبرنگاران حاضر شد و آخرین شرایط تیمش را تشریح کرد.

کی روش در گفتگوی خود از بر هم خوردن برنامه‌ها و پیش بینی‌هایش برای آماده سازی تیم ملی گلایه کرد و در ابتدا گفت: به هر دلیلی، برنامه آماده سازی ما در مسیر درستی حرکت نمی‌کند. مطلع هستید آماده سازی یک قدم کلیدی در مسیر پیش رو است و بدون آن به آماده سازی نمی رسیم.

سرمربی تیم ملی در ادامه برای نخستین بار به صورت غیر مستقیم نسبت به خط خوردن بعضی از بازیکنان باتوجه به عدم حضورشان در تمرین تیم ملی هشدار داد. کی روش گفت: الان که بازیکنان را در اختیار نداریم، بررسی آنها سخت است. احتمالاً بعضی از آنها هم فرصت حضور در تیم ملی را از دست خواهند داد.

کی روش در شرایطی این موضوع را مطرح کرد که محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده دو مدافع ایران بعد از گذشت حدود دو هفته تمرین با تیم ملی، مجبور شدند با دستور باشگاه الاهلی، به قطر بازگردند. سرمربی تیم ملی در این ارتباط گفت: متاسفانه باشگاه الاهلی قطر اجازه نداد شجاع خلیل زاده و کنعانی زادگان به تمرین با ما ادامه بدهند. پنج هفته بدون برگزاری بازی فوتبال برای آنها سخت است که بخواهند در لیست باشند. باید دوباره راجع به این موضوع فکر کنم. همه بازیکنان باید تمرین و بازی کنند و در اختیار باشند.

بیشتر بخوانید :   انگلیس مدعی قهرمانی در جام‌جهانی است/ رفته رفته متحدتر می‌شویم

کی روش همچنین به غیبت بازیکنان استقلال هم در این دور از تمرینات اشاره کرد. استقلالی‌ها به دلیل برگزاری بازی سوپرجام با نساجی، در تمرین استقلال هستند و حالا مشخص نیست منظور سرمربی تیم ملی از احتمال خط خوردن بعضی از بازیکنان، ملی پوشان استقلال هستند یا زوج خط دفاعی باشگاه الاهلی.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

۳/۵ - (۱ امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام