کد خبر:18498
پ

جایگاه بخش خصوصی در ساختار پروژه‌های مترو مشخص شود

  به گزارش مجله رادینه، محسن بهرامی در نشست با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مترو، ضمن استماع گزارش آخرین وضعیت رفع نواقص خطوط ۳ و ۴ در جریان پیشرفت فیزیکی ایستگاه‌های باقی مانده از خطوط ۶ و ۷ و همچنین پروژه راه‌اندازی خط مترو تهران – پرند در بخش حدفاصل فرودگاه امام خمینی (ره) […]

 

4039915 - جایگاه بخش خصوصی در ساختار پروژه‌های مترو مشخص شود

به گزارش مجله رادینه، محسن بهرامی در نشست با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت مترو، ضمن استماع گزارش آخرین وضعیت رفع نواقص خطوط ۳ و ۴ در جریان پیشرفت فیزیکی ایستگاه‌های باقی مانده از خطوط ۶ و ۷ و همچنین پروژه راه‌اندازی خط مترو تهران – پرند در بخش حدفاصل فرودگاه امام خمینی (ره) تا شهر جدید پرند قرارگرفت.

در گزارش ارائه شده به معاون حمل و نقل و ترافیک، پروژه‌های توسعه خطوط هفت‌گانه، آخرین وضعیت احداث پایانه‌ها و پارکینگ‌های مترو، مشکلات مالی مربوط به تأمین به‌موقع منابع مالی و برنامه زمان‌بندی بازنگری‌شده در خصوص افتتاحیه‌های پیش رو نیز مورد بحث و تبادل‌نظر صورت‌گرفت.

بیشتر بخوانید :   تشکیل کمیته ای برای حل چالش‌های غار علیصدر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان این نشست ضمن اذعان به سختی‌های فعالیت‌های عمرانی پرهزینه در شرایط کنونی، خواستار مشخص‌شدن جایگاه بخش خصوصی در ساختار پروژه‌های شرکت مترو شد.

وی همچنین بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی شرکت مجتمع‌های ایستگاهی مترو و بهره‌مندی مؤثر از بودجه‌های غیرنقد برای پبش‌برد هرچه سریع‌تر طرح‌های هزینه‌بر پیش‌رو تاکیدکرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با پراهمیت خواندن مساله تکمیل ایستگاههای باقی‌مانده شبکه مترو پایتخت، اعلام داشت در اسرع وقت از پروژه‌های در دست اجرای شرکت مترو بازدید میدانی به عمل خواهدآورد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام