کد خبر:18507
پ

نتیجه پرونده بازداشت عضو شورای شهر مشهد را اعلام می‌کنیم

  مجله رادینه، حسن موحدیان ظهر دوشنبه در پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص بازداشت یک عضو شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: این اقدام با اجازه قضایی صورت گرفته است و پیگیر این موضوع هستیم و زمانی که پرونده و تحقیقات به نتیجه برسد اعلام خواهیم کرد. رئیس شورای […]

 

3889259 - نتیجه پرونده بازداشت عضو شورای شهر مشهد را اعلام می‌کنیم

مجله رادینه، حسن موحدیان ظهر دوشنبه در پنجاه و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص بازداشت یک عضو شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: این اقدام با اجازه قضایی صورت گرفته است و پیگیر این موضوع هستیم و زمانی که پرونده و تحقیقات به نتیجه برسد اعلام خواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه با اشاره به حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) بیان کرد: این حادثه تروریستی که به دست ایادی استکبار انجام شد محکوم است و استکبار به دنبال ناامن نشان دادن کشور است که ملت ایران با هوشیاری توطئه آنها را خنثی می کند.

بیشتر بخوانید :   قانون اصلاح بودجه ۱۴۰۱ و ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان ابلاغ شد

وی گفت: نخبگان نیز باید توجه بیشتری به اهداف صهیونیستها داشته باشند و در راستای روشنگری اقدام کنند.

موحدیان ادامه داد: مشهد سالانه پذیرای ۳۰ میلیون زائر و گردشگر داخلی و خارجی است از این رو در تخصیص اعتبارات باید نگاه ملی به مشهد وجود داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: در برنامه هفتم توسعه نیز باید مشکلات و الزامات مشهد نظیر توسعه زیرساختهای حمل و نقل عمومی و سایر زیرساختها مورد توجه باشد و با توجه به این الزامات، بودجه و اعتبارات مورد نیاز برای مشهد تصویب شود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام