کد خبر:18522
پ

اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی مرکز محله حر در آینده‌ای نزدیک

  به گزارش مجله رادینه، سید محمد موسوی، به همراه معاونین و مدیران شهری در سیزدهمین بازدید قدم به قدم از سطح منطقه از محله‌های هلال احمر و حر بازدید کرد. در این بازدید شهردار منطقه ۱۱ درباره پروژه‌های سطح منطقه گفت: امکان سنجی تبدیل فضاهای بی دفاع شهری و فضاهایی که نخاله‌ها در آن‌ها […]

 

4319802 - اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی مرکز محله حر در آینده‌ای نزدیک

به گزارش مجله رادینه، سید محمد موسوی، به همراه معاونین و مدیران شهری در سیزدهمین بازدید قدم به قدم از سطح منطقه از محله‌های هلال احمر و حر بازدید کرد.

در این بازدید شهردار منطقه ۱۱ درباره پروژه‌های سطح منطقه گفت: امکان سنجی تبدیل فضاهای بی دفاع شهری و فضاهایی که نخاله‌ها در آن‌ها جمع شده‌اند به فضاهای قابل استفاده و با کارکرد، در اولویت دستورالعمل‌های منطقه قرار دارد.

وی ضمن بازدید از فضاهای رها شده خیابان مرادی افزود: این فضاها که باعث نارضایتی شهروندان شده باید پاک سازی شده و تبدیل به فضاهایی با کارکردی مثل پارکینگ شوند و ما برای این موضوع پیگیری می‌کنیم.

موسوی در ادامه ضمن بازدید از پروژه مرکز محله حر و خیابان دانشگاه جنگ ادامه داد: پروژه‌های پیاده راه سازی این دو محله در دستور کار قرار گرفته و به زودی عملیات عمرانی و اجرای موضوعات فضای سبز نیز در این محله‌ها به اتمام خواهد رسید.

بیشتر بخوانید :   واکنش وزارت بهداشت به تعطیلی مدارس با شیوع آنفلوانزا

شهردار منطقه ۱۱ در رابطه با پیاده رو سازی روبروی املاک گفت: موضوع دیگر نیز تاکید بر پیاده رو سازی املاکی است که عملیات ساخت و سازشان به اتمام می‌رسد. این پیاده رو سازی به جهت سهولت در رفت و آمد عابرین و خودروهای عبوری در کوچه‌های اصلی و فرعی است تا مشکلات رفت و آمد عابرین در تمامی محلات ۱۷ گانه ایجاد برطرف بشود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام