کد خبر:18528
پ

کشف ۱۱ هزار آمپول کمیاب قاچاق در مرز دوغارون تایباد

  به گزارش مجله رادینه، حسن رحیمی زاده اظهار کرد: ۱۱ هزار عدد آمپول کمیاب قاچاق حین خروج از کشور در گذرگاه زمینی دوغارون تایباد در بار مسافری کشف و ضبط شد. مدیر کل گمرک مرزی دوغارون تایباد افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله دارویی را بیش از سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد […]

 

4319913 - کشف ۱۱ هزار آمپول کمیاب قاچاق در مرز دوغارون تایباد

به گزارش مجله رادینه، حسن رحیمی زاده اظهار کرد: ۱۱ هزار عدد آمپول کمیاب قاچاق حین خروج از کشور در گذرگاه زمینی دوغارون تایباد در بار مسافری کشف و ضبط شد.

مدیر کل گمرک مرزی دوغارون تایباد افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله دارویی را بیش از سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

وی ادامه داد: در این ارتباط یک تبعه افغانستانی دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شد.

رحیمی زاده بیان کرد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۴۵ هزار انواع اقلام دارویی از نیروهای کنترل و مراقبت گمرک دوغارون که در بار مسافری و یا ناوگان حمل و نقل جاسازی شده بود، کشف و ضبط شده که در این زمینه نیز ۲۵ نفر متهم ایرانی و افغانستانی دستگیر شده اند.

بیشتر بخوانید :   تعارض منافع باعث می شود جایگاه لازم به زنان داده نشود

مدیر کل گمرک مرزی دوغارون تایباد تصریح کرد: کارشناسان ارزش این میزان داروی قاچاق را بیش از سه میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال برآورد کرده اند.

وی تاکید کرد: روزانه بیش از سه هزار نفر مسافر ایرانی و خارجی در مرز زمینی دوغارون تردد می‌کنند از این رو با هدف مبارزه با قاچاق هرگونه کالا، با استفاده از تجهیزات کنترلی هوشمند تردد این مسافران در این مرز رصد و پایش می‌شود.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام