کد خبر:18549
پ

خارجی های پرسپولیس ایران را ترک کردند

  مجله رادینه، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی با پایان هفته یازدهم با توجه به شروع اردوی تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی قطر تعطیل شد که پرسپولیس با کسب ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت. یحیی گل محمدی سرمربی این تیم همچون سایر باشگاه‌ها تعطیلی دو هفته‌ای را برای […]

 

4222645 - خارجی های پرسپولیس ایران را ترک کردند

مجله رادینه، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی با پایان هفته یازدهم با توجه به شروع اردوی تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی قطر تعطیل شد که پرسپولیس با کسب ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

یحیی گل محمدی سرمربی این تیم همچون سایر باشگاه‌ها تعطیلی دو هفته‌ای را برای بازیکنان خود در نظر گرفت تا به استراحت بپردازند. همین امر باعث خروج بازیکنان خارجی پرسپولیس شد تا یورگن لوکادیا، گئورگی گولسیانی، شیخ دیاباته و وحدت هنانوف به زادگاه های خود بازگردند.

همچنین اوسمار ویرا و پپه لوسادا مربیان این تیم برای استراحت کشور را ترک کردند. در این بین ولسلی ننکا که همراه با خانواده اش در تهران زندگی می‌کند ترجیح داده است فعلا در پایتخت بماند و استراحت خود را در ایران پشت سر بگذارد.

بیشتر بخوانید :   فوتبال ایران باید زمین‌های بهتری داشته باشد/ برای «ریگی» خوشحالم

زمان بازگشت اعضای خارجی پرسپولیس به دلیل نا معلوم بودن زمان و مکان اردوی برون مرزی این تیم نا مشخص است اما قطعا تا ۲۰ آبان ماه همچون سایر اعضای تیم به استراحت خواهند پرداخت.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام