کد خبر:18579
پ

تجمع خانواده شهدا مقابل سفارت آلمان

  به گزارش مجله رادینه، جمعی از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا در اعتراض به عملکرد مغرضانه دولت آلمان در حوادث اخیر ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع برگزار می‌کنند. در این تجمع جانبازان شیمیایی، نخاعی، ویلچری- کانادین، قطع عضو و آسیب‌دیدگی‌های خاص به همراه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران […]

 

4319799 - تجمع خانواده شهدا مقابل سفارت آلمان

به گزارش مجله رادینه، جمعی از جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا در اعتراض به عملکرد مغرضانه دولت آلمان در حوادث اخیر ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع برگزار می‌کنند.

در این تجمع جانبازان شیمیایی، نخاعی، ویلچری- کانادین، قطع عضو و آسیب‌دیدگی‌های خاص به همراه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در اعتراض به عملکرد و رفتارهای مغرضانه دولت آلمان در حوادث اخیر ساعت ۱۰ سه‌شنبه ۱۰ آبان مقابل سفارت این کشور تجمع می‌کنند.

سفارت آلمان در تهران در خیابان فردوسی مقابل ساختمان پلاسکو واقع است.

بیشتر بخوانید :   خیران ۳۳۰۰ میلیارد تومان برای ساخت مدارس تعهد کرده اند

آنالنا بائربوک وزیر خارجه آلمان پیش از این اعلام کرده بود برلین محدودیت‌های ورود به آلمان برای ایرانی‌ها را فراتر از بسته تحریمی اتحادیه اروپا تشدید می‌کند.

وزیر خارجه آلمان همچنین ضمن طرح ادعاهای بی‌اساس ضد ایرانی، در ادامه حمایت مقامات غربی از اغتشاشات اخیر در ایران مدعی شد نمی‌توان روابط را به روال معمول با ایران ادامه داد!

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام