کد خبر:18715
پ

رد دعوی دروازه بان گل گهر در شکایت از فولاد

  به گزارش مجله رادینه و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته تعیین وضعیت نسبت به برخی پرونده‌ها منتشر شد که به شرح زیر است: * در پی شکایت مسلم مجدمی از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ […]

 

3853348 - رد دعوی دروازه بان گل گهر در شکایت از فولاد

به گزارش مجله رادینه و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته تعیین وضعیت نسبت به برخی پرونده‌ها منتشر شد که به شرح زیر است:

* در پی شکایت مسلم مجدمی از باشگاه نفت مسجد سلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۶۷ میلیون و ۶۸۹ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۴۵۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

* با توجه به شکایت علی براری از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

بیشتر بخوانید :   جای خالی به نفر ذخیره ترجیح داده شد/چهار نفر برای یک پست!

* در پرونده شکایت میلاد غریبی از باشگاه خیبرخرم آباد، کمیته وضعیت قرار رد دعوی غریبی به طرفیت باشگاه خیبرخرم آباد صادر کرد.

* در پی شکایت اشکان نامداری از باشگاه شهرخودرو، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید.

* کمیته وضعیت نسبت به دعوی محسن فروزان به طرفیت از باشگاه فولاد خوزستان، دعوی خواهان را رد کرد.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام