کد خبر:18779
پ

باند زورگیری « علی گرگی و دوستانش» در غرب تهران دستگیر شدند

  سرهنگ علی کارخانه در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری باند پنج نفره «علی گرگی و دوستانش» در اسلامشهر خبر داد و افزود: شهروندان در صورت شاکی بودن از اقدامات مجرمانه این باند می‌توانند، به پلیس امنیت عمومی اسلامشهر مراجعه کنند. فرمانده انتظامی اسلامشهر با بیان اینکه این باند از فروش و توزیع مواد […]

 

4298624 - باند زورگیری « علی گرگی و دوستانش» در غرب تهران دستگیر شدند

سرهنگ علی کارخانه در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری باند پنج نفره «علی گرگی و دوستانش» در اسلامشهر خبر داد و افزود: شهروندان در صورت شاکی بودن از اقدامات مجرمانه این باند می‌توانند، به پلیس امنیت عمومی اسلامشهر مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی اسلامشهر با بیان اینکه این باند از فروش و توزیع مواد مخدر تا خفت گیری و عربده کشی، تهدید و ارعاب با سلاح گرم و مزاحمت برای نوامیس را در پرونده خود دارد، گفت: اعضا این باند اغلب سابقه کیفری داشته اند و ایجاد رعب و وحشت در سطح اسلامشهر می‌کردند.

بیشتر بخوانید :   رشد ۸ درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی خودروهای سبک

وی گفت: همکاران من در پلیس امنیت عمومی اسلامشهر پس از رصد دقیق اعضا این باند را که متواری شده بودند، در یکی از شهرستان‌های همجوار دستگیر کردند.

کارخانه گفت: این افراد با تهیه سلاح سرد و گرم و مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی اقدام به ضرب و جرح عمدی، آدم ربایی و عربده کشی و… می‌کردند، که در اقدام ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام