کد خبر:18923
پ

مشکل دو بازیکن تیم ملی فوتبال حل شد/ تعویض هتل امکانپذیر نیست!

  مجله رادینه، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که صبح امروز عازم شهر کرمان شده بود، در خصوص مشکل محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده دو مدافع تیم ملی و بازگشت آنها به باشگاه الاهلی قطر گفت: به نظرم این مسئله امروز حل می‌شود. با شیخ حمد (رئیس فدراسیون قطر) صحبت کردم. کار […]

 

1667385733 560 4319983 - مشکل دو بازیکن تیم ملی فوتبال حل شد/ تعویض هتل امکانپذیر نیست!

مجله رادینه، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که صبح امروز عازم شهر کرمان شده بود، در خصوص مشکل محمدحسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده دو مدافع تیم ملی و بازگشت آنها به باشگاه الاهلی قطر گفت: به نظرم این مسئله امروز حل می‌شود. با شیخ حمد (رئیس فدراسیون قطر) صحبت کردم. کار باشگاه الاهلی غیر منطقی بود و فکر می‌کنم امروز این بازیکنان سر تمرین (تیم ملی) حاضر بشوند.

وی در خصوص برگزاری جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: خیلی وقت بود که جلسه‌ای برگزار نشده بود. صحبت‌های مختلفی درباره مسائل جاری بود.

رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به نارضایتی‌ها از هتل و کمپ تیم ملی در جام جهانی قطر و انتساب آن به مسئولان فدراسیون قبل و نیاز به شفاف سازی در این زمینه، گفت: چیزی برای شفاف سازی نیست. آنجا تعدادی هتل هست و به ۳۲ تیم داده‌اند. سهم ایران را چیزی داده‌اند که خودم ندیده‌ام اما با کی روش مفصل صحبت کردم. اینجا مثل کمپ لوکوموتیو در مسکو (جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه) نیست.

بیشتر بخوانید :   اعلام ترکیب استقلال مقابل نساجی/ حردانی و جلالی بازهم روی نیمکت

تاج درباره احتمال تغییر هتل و کمپ تیم ملی تاکید کرد: داریم با شیخ حمد صحبت می‌کنیم. آنجا در اختیار فیفا است و دست قطر نیست. اگر بنا به تعویض هتل بود باید همان زمان انجام می‌شد. مجالی برای تعویض هتل نیست ولی برای ترمیم و رفع مشکلات زمان داریم.

وی در پایان در خصوص شرایط تیم امید و انتخاب جانشین مهدی مهدوی کیا در این تیم هم گفت: فعلاً که بحث تیم امید نیست.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام