کد خبر:18926
پ

سهم بیشتر دانش آموزان در اجرای مراسم ۱۳ آبان امسال

  اصغر باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص برنامه‌های این وزارت خانه برای روز دانش آموز امسال گفت: نظیر سال‌های گذشته حضور دانش آموزان به همراه مربیان شأن با برنامه‌های فرهنگی هنری، اجرای سرود و تئاتر خیابانی و داشتن غرفه برای ارائه محصولات فرهنگی برگزار خواهد شد. معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش […]

 

4278706 - سهم بیشتر دانش آموزان در اجرای مراسم ۱۳ آبان امسال

اصغر باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص برنامه‌های این وزارت خانه برای روز دانش آموز امسال گفت: نظیر سال‌های گذشته حضور دانش آموزان به همراه مربیان شأن با برنامه‌های فرهنگی هنری، اجرای سرود و تئاتر خیابانی و داشتن غرفه برای ارائه محصولات فرهنگی برگزار خواهد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش افزود: آنچه که امسال ویژه‌تر به آن پرداخته می‌شود نقش پررنگ‌تر دانش آموزان در این مراسم است. مراسم سالروز ۱۳ آبان، مراسمی مردمی است که همه افراد در آن شرکت می‌کنند اما امسال درخواست کردیم که نقش بیشتری به دانش آموزان داده شود. هم از حیث قرائت قرآن و اجرای سرود تا اجرای سخنرانی هم با دانش آموزان است. مراسمی که قبلاً بخشی از آن توسط دانش آموزان انجام شد امسال درخواست کردیم در این برنامه سهم بیشتری برای دانش آموزان باشد.

بیشتر بخوانید :   ریاض میزبان نشست شورای جهانی گردشگری می شود

باقرزاده تاکید کرد: قطعاً اگر بناست دانش آموز از طریق مدرسه به مراسم ۱۳ آبان اعزام شود؛ باید با اخذ رضایت نامه از اولیا باشد. اما عمده این مراسم به دلیل اینکه روز جمعه است از طریق حضور اولیا به همراه دانش آموزان و اقشار مختلف انجام می‌شود. توصیه اکید ما این است که اگر از طریق مدرسه دانش آموزان به مراسم ۱۳ آبان اعزام می‌شوند اخذ رضایت نامه والدین اجباری است اما اگر از طریق مساجد مراکز فرهنگی دیگر انجام می‌شود دیگر به عهده اولیا و خانواده‌های آنان است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام