کد خبر:19002
پ

بررسی پرونده‌های حقوقی و اردوی نیم فصل در هیات مدیره پرسپولیس

  به گزارش مجله رادینه و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هیأت مدیره باشگاه، امروز با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد. در این نشست به مسائل جاری و همچنین برنامه‌های باشگاه برای آینده در حوزه‌های مختلف پرداخته شد و مدیرعامل نیز گزارش‌هایی را ارائه کرد. در بخش مالی گزارشی از درآمدها و پرداخت‌های […]

 

4321473 - بررسی پرونده‌های حقوقی و اردوی نیم فصل در هیات مدیره پرسپولیس

به گزارش مجله رادینه و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هیأت مدیره باشگاه، امروز با حضور همه اعضا تشکیل جلسه داد. در این نشست به مسائل جاری و همچنین برنامه‌های باشگاه برای آینده در حوزه‌های مختلف پرداخته شد و مدیرعامل نیز گزارش‌هایی را ارائه کرد.

در بخش مالی گزارشی از درآمدها و پرداخت‌های صورت گرفته ارائه شد. همچنین رضا درویش گزارشی درباره پیگیری‌های مصوبات قبلی در حوزه اقتصادی و اقدامات صورت گرفته برای درآمدزایی را در اختیار اعضا قرار داد. همچنین مقرر شد روی بعضی گزینه‌ها که شرایط بهتر و عوائد بیشتر را برای پرسپولیس ایجاد کند، کار شود.

بیشتر بخوانید :   امتناع ملی‌پوشان والیبال نشسته آلمان و قزاقستان از سفر به ایران

در نشست هیأت مدیره درباره پیشرفت کار پرونده‌های حقوقی نیز بحث و تبادل نظر صورت گرفت. مدیرعامل در این جلسه درباره گزینه‌های مطرح برای اردوی آماده‌سازی تیم که با توجه به تعطیلی طولانی مدت رقابت‌ها مورد توجه قرار دارد، مواردی را به اطلاع هیأت مدیره رساند.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام