کد خبر:19011
پ

مدرسه ۱۲ کلاسه «شهید نگهبان» در بهبهان افتتاح شد

  به گزارش مجله رادینه، حمیدرضا خان محمدی در آئین افتتاح مدرسه خیّری شهید نگهبان در شهرستان بهبهان، گفت: ۳۰۰ کلاس درس مهر ماه امسال در استان خوزستان به بهره‌برداری رسید و ۵۰۰ کلاس درس دیگر نیز تا پایان سال در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش می‌شود. وی گفت: اولویت سازمان نوسازی، […]

 

4321652 - مدرسه ۱۲ کلاسه «شهید نگهبان» در بهبهان افتتاح شد

به گزارش مجله رادینه، حمیدرضا خان محمدی در آئین افتتاح مدرسه خیّری شهید نگهبان در شهرستان بهبهان، گفت: ۳۰۰ کلاس درس مهر ماه امسال در استان خوزستان به بهره‌برداری رسید و ۵۰۰ کلاس درس دیگر نیز تا پایان سال در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش می‌شود.

وی گفت: اولویت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تکمیل پروژه‌های مدرسه‌سازی خیّری است و تلاش داریم تا تمام توان خود را برای تکمیل پروژه‌های خیرساز و مشارکتی بگذاریم و در کنار خیران حرکت کنیم.

خان محمدی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید نگهبان افزود: این مدرسه با کمک خانواده شهید ساخته شده و امید است دانش آموزان با یاد و نام شهدا در مسیر ارزش‌های آن‌ها پرورش یابند، این شهید در عرصه خدمت رسانی به مردم مجاهدانه خدمت کرد و در سنگر خدمت به شهادت رسید.

بیشتر بخوانید :   تولید و اجرای بیش از ۵۲۰ هزار تن آسفالت در سطح معابر

سرپرست سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور در ادامه از ۶ پروژه مدرسه سازی در شهرستان بهبهان و ۲ پروژه آموزشی در شهرستان آغاجاری بازدید کرد.

خان محمدی در بدو ورود به شهرستان بهبهان، با حضور در گلزار شهدای این شهر، در آستانه ۱۳ آبان روز دانش آموز به مقام شامخ شهدا و به ویژه شهیدان دانش آموز بهبهان با قرائت فاتحه و نثار گل ادای احترام کرد.

مدرسه ۱۲ کلاسه شهید نگهبان در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۵۰ مترمربع و زیربنای ۱۱۰۰ مترمربع با مشارکت خانواده این شهید والامقام، با مجموع اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان ساخته شده است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام