کد خبر:19607
پ

آموزش تصویری درست کردن کاغذ روغنی در منزل

روش درست کردن کاغذ روغنی در منزل چنانچه برای تهیه شیرینی یا کیک به کاغذ روغنی احتیاج دارید ولی حالا در دسترس شما نیست ما در این مطلب از مجله رادینه شیوه تهیه کاغذ روغنی در منزل را یاد می دهیم که خیلی قابل استفاده می باشد و وقتی که به کاغذ روغنی دسترسی ندارید […]

روش درست کردن کاغذ روغنی در منزل

چنانچه برای تهیه شیرینی یا کیک به کاغذ روغنی احتیاج دارید ولی حالا در دسترس شما نیست ما در این مطلب از مجله رادینه شیوه تهیه کاغذ روغنی در منزل را یاد می دهیم که خیلی قابل استفاده می باشد و وقتی که به کاغذ روغنی دسترسی ندارید می توانید در کمترین زمان آن را در منزل تهیه کنید.

شیوه درست کردن کاغذ روغنی

پیش از هر چیز ذکر این نکته لازم است که تنها وقتی که کاغذ روغنی در دسترس ندارید از این شیوه برای ساخت کاغذ روغنی استفاده کنید.

 

کاغذ کاملا سفید در اندازه دلخواه به طور مثال A4 را به اندازه قالب یا سینی برش بزنید. دستمال کاغذی تمیز را دو سمت کاغذ بکشید تا از گرد و خاک احتمالی پاک گردد.

 

1 making parchment paper 2 - آموزش تصویری درست کردن کاغذ روغنی در منزل

درست کردن کاغذ روغنی در منزل

 

کاغذ را کف سینی یا قالب گذاشته و قدری روغن را با فرچه یا پنبه تمیز روی کاغذ پخش کنید. اگر فرچه یا پنبه ندارید با انگشت روغن را روی سطح کاغذ بمالید.

 

با دستمال کاغذی روغن اضافه را بگیرید. سمت دیگر کاغذ را نیز با فرچه روغن بمالید. سمت دیگر کاغذ و سینی را نیز دستمال کاغذی بکشید تا روغن اضافه آن گرفته شود.

 

1 making parchment paper 3 - آموزش تصویری درست کردن کاغذ روغنی در منزل

روش درست کردن کاغذ روغنی در منزل

 

کاغذ روغنی شیرینی پزی را از کجا بخریم؟

برای خرید کاغذ شیرینی پزی بهترین مکان فروشگاه‌های لوازم قنادی است که کاغذ روغنی در هر اندازه که بخواهید به صورت ورقه های بزرگ متری یا رولی موجود دارند. می توانید با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

1 making parchment paper 4 - آموزش تصویری درست کردن کاغذ روغنی در منزل

چگونه کاغذ روغنی درست کنیم

 

شیوه دیگر خرید کاغذ روغنی برای افرادی که لوازم قنادی در نزدیکشان نیست یا وقت خرید اینترنتی کاغذ روغنی ندارند، میتوانید اینترنتی نیز کاغذ روغنی را سفارش دهید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام