کد خبر:20688
پ

هفتمین حراج سراسری اموال تملیکی برگزار می‌شود

  به گزارش مجله رادینه به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی اظهار کرد: هفتمین حراج سراسری در سال جاری در دستور کار سازمان قرار گرفته و بیش از ۲۱ استان مشارکت فعال دارند. در این حراج ۱۴۲ دسته کالایی به ارزش ۲۶ میلیارد تومان عرضه خواهد بود. معاون […]

 

3954472 - هفتمین حراج سراسری اموال تملیکی برگزار می‌شود

به گزارش مجله رادینه به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی اظهار کرد: هفتمین حراج سراسری در سال جاری در دستور کار سازمان قرار گرفته و بیش از ۲۱ استان مشارکت فعال دارند. در این حراج ۱۴۲ دسته کالایی به ارزش ۲۶ میلیارد تومان عرضه خواهد بود.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی ادامه داد: زمان بازدید از کالاها از ۱۸ آبان ماه شروع و متقاضیان تا ۲۲ آبان ماه می‌توانند از کالاها بازدید به عمل آورند.

وی تاکید کرد: حراج حضوری روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود و شرکت برای عموم مردم آزاد است.

غلامی تاکید کرد: عمده کالاهای عرضه شده شامل لوازم الکتریکی، برقی، یدکی، اجزا و قطعات خودرو، لوازم خانگی، کامپیوتری، تجهیزات صنعتی، پوشاک و سایر کالاها هستند. علاقمندان می‌توانند برای مشاهده جزئیات به نشانی TAMLIKI.IR مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید :   واگذاری طرح های نیمه تمام به طلبکاران دولت

بر این اساس، در حراج پیشین حضوری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی که در مهرماه سال جاری برگزار شد ۱۴۰ دسته کالایی از ۱۷ استان عرضه شد که از این تعداد ۸۱ دسته کالا به رشد قیمتی ۵۳.۲ درصد نسبت به قیمت پایه به بیش از ۲۰۸ میلیارد تومان به فروش رسید.

قم، بوشهر و تهران سه استانی که دارای بیشترین فروش و همچنین چهارمحال و بختیاری، ایلام و یزد کمترین فروش را داشتند.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام