کد خبر:20765
پ

خط کشی ۲۱ کیلومتری معابر در قالب طرح راه خدمت

به گزارش مجله رادینه، حمیدرضا حاجوی از رنگ‌آمیزی محوری ۲۱ کیلومتر از معابر در قالب طرح راه خدمت خبر داد و گفت: این عملیات در معابری که خطوط محوری از بین رفته و هچنین معابری که به تازگی مورد عملیات آسفالت‌ ریزی قرار گرفته به اجرا درآمده است. شهردار منطقه ۲۲ خاطرنشان کرد: با توجه […]

4331012 - خط کشی ۲۱ کیلومتری معابر در قالب طرح راه خدمت

به گزارش مجله رادینه، حمیدرضا حاجوی از رنگ‌آمیزی محوری ۲۱ کیلومتر از معابر در قالب طرح راه خدمت خبر داد و گفت: این عملیات در معابری که خطوط محوری از بین رفته و هچنین معابری که به تازگی مورد عملیات آسفالت‌ ریزی قرار گرفته به اجرا درآمده است.

شهردار منطقه ۲۲ خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه حجم وسیعی از محورهای بزرگراهی در منطقه ۲۲ قرار دارد؛ رنگ آمیزی محور بلوارهای اصلی در دستور کار قرار گرفته است؛ همچنین در طرح راه خدمت رنگ آمیزی ۱۵ ایستگاه اتوبوس به اجرا درآمده است.

سیدفرهاد خدابخشی عنوان کرد: صد و ۶۵ متر طول بلوک عابرپیاده نیز مورد اجرای طرح رنگ آمیزی قرار گرفته است، همچنین باتوجه به اینکه حجم تردد خودرو در هنگام بامداد کاهش می‌یابد عملیات رنگ آمیزی محوری معابر در این زمان به اجرا در می‌آید.

بیشتر بخوانید :   میزبانی متفاوت از زائران رضوی در نوروز ۱۴۰۲

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۲ ادامه داد: در طرح راه خدمت بخش قابل توجهی از تابلوهای راهنمای مسیر مورد مرمت و نوسازی قرار گرفته است؛ همچنین بخشی از گاردریل‌های حاشیه بزرگراه‌ها از جمله بزرگراه شهید همدانی، شهید خرازی و آزادگان ایمن‌سازی شده است.

عملیات رنگ آمیزی خطوط محوری بزرگراه‌های منطقه ۲۲ طی ماه‌های گذشته مورد اجرا قرار گرفته است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام