کد خبر:20805
پ

قتل در رابر و دستگیری ۲ محیط بان

به گزارش مجله رادینه، منصور بلاغی این الو در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: هفدهم آبان ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۶ عصر در محدوده روستای عشق آباد شهرستان رابر، مردی ۳۶ ساله بر اثر اصابت گلوله مأمور محیط زیست شهرستان رابر کشته شد. این مقام قضائی در تشریح جزئیات این خبر اعلام کرد: چهار […]

4130009 - قتل در رابر و دستگیری ۲ محیط بان

به گزارش مجله رادینه، منصور بلاغی این الو در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: هفدهم آبان ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۶ عصر در محدوده روستای عشق آباد شهرستان رابر، مردی ۳۶ ساله بر اثر اصابت گلوله مأمور محیط زیست شهرستان رابر کشته شد.

این مقام قضائی در تشریح جزئیات این خبر اعلام کرد: چهار نفر شکارچی پس از شکار یک گراز در مسیر برگشت از شکار با محیط بانان اداره محیط زیست رابر مواجه می‌شوند که متأسفانه در این حین یکی از شکارچیان به قتل می‌رسد.

بیشتر بخوانید :   مدیران پایگاه‌های هگمتانه، ری و حریره مشخص شدند

وی با بیان اینکه برای شکارچیان و محیط بانان پرونده قضائی تشکیل شده است افزود: در این زمینه ۲ محیط بان دستگیر و پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شده‌اند.

بلاغی اضافه کرد: باتوجه به اینکه جرم ارتکابی توسط مأموران محیط بانی صورت گرفته رسیدگی به بزه مذکور در صلاحیت دادسرای نظامی است و پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت توسط دادگاه عمومی رابر به دادسرای نظام کرمان ارسال شده است.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام