کد خبر:20810
پ

حمایت ۳۵۷ ایرانی خارج از کشور از ایتام کمیته امداد

به گزارش مجله رادینه، محمد دهرویه با اعلام برگزاری برنامه شوق دیدار به منظور دیدار حامیان خارج از کشور با فرزندان معنوی خود، گفت: این مراسم با همکاری اداره ورامین با حضور دو نفر از حامیان خارج از کشور با ۱۵۰ یتیم و فرزند محسنین برگزار شد. وی افزود: در همین جهت حامیان بیش از […]

3440879 - حمایت ۳۵۷ ایرانی خارج از کشور از ایتام کمیته امداد

به گزارش مجله رادینه، محمد دهرویه با اعلام برگزاری برنامه شوق دیدار به منظور دیدار حامیان خارج از کشور با فرزندان معنوی خود، گفت: این مراسم با همکاری اداره ورامین با حضور دو نفر از حامیان خارج از کشور با ۱۵۰ یتیم و فرزند محسنین برگزار شد.

وی افزود: در همین جهت حامیان بیش از ۲۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به فرزندان معنوی خود اهدا کردند.

دهرویه در ادامه با بیان اینکه هم اکنون ۳۵۷ ایرانی ساکن خارج از کشور در قالب طرح اکرام ایام و محسنین با کمیته امداد استان تهران همکاری دارند، افزود: حامیان ایرانی ساکن خارج از کشور در نیمه نخست سال جاری بالغ بر ۳ میلیارد و ۹۲ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرد.

بیشتر بخوانید :   مبارزه با تروریسم میسر نمی‌شود مگر با همکاری نهادهای بین المللی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: حامیانی که قصد دیدار با فرزند معنوی خود را دارند می‌توانند با هماهنگی کارشناسان اکرام ایتام و محسنین شرایط این دیدار را فراهم کنند.

وی با اعلام روش‌های عضویت نیکوکاران در طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: مردم نیکوکار علاوه بر حضور در ادارات کمیته امداد نزدیک محل زندگی خود و پایگاه‌هایی که در مناسبت‌های مختلف برپا می‌شود، می‌توانند برای پیوستن به طرح اکرام ایتام و محسنین عدد یک را به سرشماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ ارسال و یا به پایگاه اینترنتی emdad.ekram.ir مراجعه نمایند.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام