کد خبر:20828
پ

جوانترین و مسن‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران در قطر چه کسانی هستند؟

  مجله رادینه، کارلوس کی روش برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اسامی ۲۵ بازیکن را اعلام کرد که در بین آنها یک بازیکن از پرسپولیس عنوان مس ترین ملی پوش را به خود اختصاص داده است. وحید امیری بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال پرسپولیس با ۳۴ سال سن عنوان مس ترین بازیکن تیم ملی […]

 

4220181 - جوانترین و مسن‌ترین بازیکنان تیم ملی ایران در قطر چه کسانی هستند؟

مجله رادینه، کارلوس کی روش برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اسامی ۲۵ بازیکن را اعلام کرد که در بین آنها یک بازیکن از پرسپولیس عنوان مس ترین ملی پوش را به خود اختصاص داده است.

وحید امیری بازیکن تاثیرگذار تیم فوتبال پرسپولیس با ۳۴ سال سن عنوان مس ترین بازیکن تیم ملی ایران در جام جهانی قطر را به خود اختصاص داد تا آخرین روزهای حضورش با پیراهن این تیم را تجربه کند. به نظر می رسد امیری بعد از جام جهانی از تیم ملی کناره گیری کند.

بیشتر بخوانید :   دلیل استفاده بیشتر از لژیونرها/ دو فرصتی که نباید از دست برود

ابوالفضل جلالی بازیکن جوان و خوش تکنیک تیم فوتبال استقلال هم که در فهرست نهایی قرار گرفته با ۲۴ سال سن عنوان جوانترین بازیکن حاضر در تیم ملی ایران را به خود اختصاص داده است. جلالی که نخستین سال حضورش در استقلال را تجربه می کند، برای نخستین بار جام جهانی را تجربه خواهد کرد و شانس حضور در دوره های بعدی را هم دارد.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام