کد خبر:20896
پ

ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا ۲۰۲۳ شرکت می‌کند

به گزارش مجله رادینه به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، فعالان، نمایندگان صنوف و کنشگران صنعت گردشگری ایران با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور ۲۰۲۳ مادرید توانمندی‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران را به جهانیان معرفی می‌کنند. این دوره از نمایشگاه فیتور (FITUR) قرار است همانند دوره‌های پیشین، همزمان با نخستین […]

4331847 - ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا ۲۰۲۳ شرکت می‌کند

به گزارش مجله رادینه به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، فعالان، نمایندگان صنوف و کنشگران صنعت گردشگری ایران با حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور ۲۰۲۳ مادرید توانمندی‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران را به جهانیان معرفی می‌کنند.

این دوره از نمایشگاه فیتور (FITUR) قرار است همانند دوره‌های پیشین، همزمان با نخستین ماه سال میلادی جدید در محل دائمی برپایی نمایشگاه‌های FIERA DE MADRID در کشور اسپانیا برگزار شود. کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با توجه به عملکرد مناسب در دوره‌های پیشین، امسال نیز مأموریت دارد تا برای چهاردهمین سال، به عنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، زمینه مناسب برای حضور فعالان صنعت گردشگری ایران در این رویداد بین‌المللی را فراهم کند.

تاکنون اقدامات اولیه شامل اعلام فراخوان عمومی و دعوت از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، هتل‌ها، مراکز اقامتی و تفریحی و فعالان صنعت گردشگری، ثبت نام از متقاضیان، جانمایی و خرید غرفه، برگزاری نشست‌های هم اندیشی و تخصصی، طراحی غرفه و … برای حضور قدرتمند ایران، از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی انجام شده است.

در این دوره از نمایشگاه فیتور که از ۲۸ دی تا ۲ بهمن ۱۴۰۱ در شهر مادرید اسپانیا برگزار می‌شود، غرفه‌ای به مساحت حدود ۲۰۰ متر مربع برای معرفی شایسته جاذبه‌ها و ظرفیت‌های بی شمار گردشگری ایران در اختیار نمایندگان کشورمان قرار خواهد داشت.

برگزاری شب ایرانی، دعوت از تور اپراتورها، اجرای موسیقی اقوام ایرانی، کارگاه تولید صنایع دستی و خطاطی، عرضه سوغات و صنایع دستی، برپایی چایخانه ایرانی، نمایش فیلم‌های سه بعدی بناهای تاریخی و گردشگری با استفاده از دوربین‌های واقعیت مجازی و انتشار ویژه نامه تخصصی، از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای اجرا در غرفه ایران است.

بیشتر بخوانید :   استخدام دلیل عمده مکاتبه نمایندگان مجلس با وزیر آموزش و پرورش

آشنایی با آخرین دستاوردها و نوآوری‌های ارائه شده در صنعت گردشگری، جمع آوری و تبادل اطلاعات و تجربیات تجاری، حفظ ارتباط با مشتریان فعلی و آغاز ارتباط با مشتریان جدید، شناسایی مقاصد جدید گردشگری، آشنایی با الگوهای کاربردی برندسازی از مهمترین اهداف حضور در این دوره از فیتور اسپانیا اعلام شده است.

نمایشگاه FITUR فضای تجاری مناسبی را برای حضور، گردهمایی و ملاقات‌های متعدد و مفید در اختیار آژانس‌های گردشگری، گردانندگان تور، هتل‌ها، مشاورین و کارشناسان توسعه صنعت گردشگری و سایر متخصصین این حوزه جهانی قرار می‌دهد و یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت گردشگری در بازار اسپانیا و اروپا، آمریکای لاتین، آفریقا و آسیا به‌شمار می‌آید.

چهل و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا که شعار “ما گردشگر هستیم به دنیا اهمیت می‌دهیم” را منتشر می‌کند، شامل کنفرانس‌ها و سمینارهایی به‌منظور رفع مشکلات و توسعه صنعت گردشگری است. فیتور امسال از ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱ برابر با ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳، به مدت ۵ روز در مرکز نمایشگاه‌های شهر مادرید برپا خواهد شد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام