کد خبر:20918
پ

اتفاقات خوب برای تیم ملی فوتبال ایران و قول کی‌روش به رئیس جمهور

  مجله رادینه، مهدی تاج که برای بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی در فرودگاه امام خمینی حضور داشت، در جمع خبرنگاران گفت: اتفاقات خوبی در جلسه با آقای رییس جمهور افتاد. دوست داشتیم بقیه بازیکنان تیم ملی نیز باشند اما به دلیل لژیونر بودن، حضور نداشتند. آقای رئیسی گفت که تیم ملی […]

 

1668437973 725 4326205 - اتفاقات خوب برای تیم ملی فوتبال ایران و قول کی‌روش به رئیس جمهور

مجله رادینه، مهدی تاج که برای بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی در فرودگاه امام خمینی حضور داشت، در جمع خبرنگاران گفت: اتفاقات خوبی در جلسه با آقای رییس جمهور افتاد. دوست داشتیم بقیه بازیکنان تیم ملی نیز باشند اما به دلیل لژیونر بودن، حضور نداشتند. آقای رئیسی گفت که تیم ملی کشور است و این تیم هم برای همین وطن است.

وی ادامه داد: مهم‌تر از همه، اظهار نظر آقای کی روش در جلسه با آقای رئیسی بود که به رئیس جمهور قول داد ما مطمئناً برای شما خوشحالی می‌آوریم. آقایان بیرانوند، امیری و پورعلی گنجی صحبت کردند و اتمسفر خیلی خوبی بود.

بیشتر بخوانید :   تبعات جنجال «ساپینتو» برای استقلال/ از دست رفتن ۴ امتیاز خانگی

رئیس فدراسیون فوتبال درباره توقعات بالا از تیم ملی ایران برای بازی با انگلیس، آمریکا و ولز تصریح کرد: حتماً باید توقعات در حد انتظار باشد. ما امیدواری و برد و شادی می‌آوریم. اینکه مقابل انگلیس توقع داشته باشیم نتیجه بسیار خوبی بگیریم شبیه افتادن از آن طرف پشت بام است. شما اگر بهترین تدارکات را هم داشتیم در فوتبال نمی‌توانید منتظر برد باشید.

وی در پاسخ به این سئوال که قول پاداش به ملی پوشان از سوی ریاست جهوری داده ش د؟ گفت: بله! قول دادند که انجام شود.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام