کد خبر:20927
پ

اتفاق ویژه برای سه بازیکن تیم ملی/ یک ملی‌پوش از تنهایی درآمد!

  مجله رادینه، تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برای ششمین بار حضور در جام جهانی را تجربه می‌کند که تا پیش از این فقط یک بازیکن توانسته بود در سه دوره جام جهانی پیراهن تیم ملی را بر تن کند. مسعود شجاعی کاپیتان سابق تیم ملی که سابقه بازی در اوساسونا اسپانیا و چند […]

 

2807423 - اتفاق ویژه برای سه بازیکن تیم ملی/ یک ملی‌پوش از تنهایی درآمد!

مجله رادینه، تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برای ششمین بار حضور در جام جهانی را تجربه می‌کند که تا پیش از این فقط یک بازیکن توانسته بود در سه دوره جام جهانی پیراهن تیم ملی را بر تن کند.

مسعود شجاعی کاپیتان سابق تیم ملی که سابقه بازی در اوساسونا اسپانیا و چند تیم دیگر را دارد و در فصل جاری لیگ برتر هم پیراهن نساجی مازندران را برتن دارد، با حضور در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان، ۲۰۱۴ برزیل و ۲۰۱۸ روسیه به تنها بازیکنی در فوتبال ایران تبدیل شد که سه دوره پیراهن تیم ملی را بر تن کرده بود.

بیشتر بخوانید :   آماده تعامل برای تعیین ورزشگاه بازی با نساجی هستیم

با این حال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر این بازیکن از تنهایی درآمد و سه ملی پوش دیگر به رکورد سه دوره حضور در جام جهانی رسیدند.

کریم انصاریفرد، احسان حاجی صفی و علیرضا جهانبخش سه بازیکنی هستند که در جام‌های جهانی ۲۰۱۴ برزیل، ۲۰۱۸ روسیه حضور داشتند و با حضور در قطر برای سومین بار این رویداد بزرگ را تجربه خواهند کرد.

 

 

 
انتهای خبر ورزشی/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام