کد خبر:20944
پ

۳۸ نفر از بازداشتی‌های حوادث اخیر سیستان و بلوچستان آزاد شدند

مجله رادینه، دقایقی پیش تعداد ۳۸ نفر از افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهر زاهدان مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند. خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که طی روزهای آینده نیز نزدیک به ۴۰ نفر دیگر از زندانی‌های حوادث اخیر مورد عفو قرار گرفته و آزاد […]

4331981 - ۳۸ نفر از بازداشتی‌های حوادث اخیر سیستان و بلوچستان آزاد شدند

مجله رادینه، دقایقی پیش تعداد ۳۸ نفر از افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر استان سیستان و بلوچستان به ویژه شهر زاهدان مورد عفو قرار گرفته و آزاد شدند.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که طی روزهای آینده نیز نزدیک به ۴۰ نفر دیگر از زندانی‌های حوادث اخیر مورد عفو قرار گرفته و آزاد خواهند شد.

بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری صبح امروز در همایش «تحکیم وحدت و همدلی» که با حضور جمعی از علما، بزرگان، ریش‌سفیدان، سران طوایف شیعه و سنی، نخبگان و مدیران استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفته بود: کسانی که در این قضایا خطاهای کمی داشتند و در بازداشت هستند به‌زودی با محبت رهبری آزاد خواهند شد که این موضوع عصر امروز محقق شد و ۳۸ نفر تاکنون از بازداشت شدگان هفته‌های اخیر آزاد شدند.

بیشتر بخوانید :   هوای پایتخت برای گروه های حساس‌ ناسالم است

نماینده اعزامی مقام معظم رهبری به سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در خصوص قضایای اخیر تدابیری اتخاذ شده که بند بند مصوبات آن در حال اجراست و تدابیر مکمل در خصوص قصورها و ترک فعل‌های احتمالی هم اتخاذ خواهد شد.

 

 

 
انتهای خبر/ منبع : مهر نیوز

امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

×
واتساپ
پشتیبانی اینستاگرام